Alchymie života a poznání

ALLfest je propojením kultury, umění a vzdělávání. Přinášíme:

  • osvětu a inspiraci pro zdravý život a psychohygienu
  • jedinečné kulturně vzdělávací know-how
  • plejádu zkušených inspirátorů, odborníků, hudebníků, umělců, terapeutů i služeb, prodejců a tvůrců k aktuálním tématům
  • stabilní celoroční zázemí v Bohuslavicích u Telče pro vaše aktivity
  • největší srdeční setkání svého druhu v ČR
  • regionální podporu akcí, festivalů a smysluplných aktivit
  • společenství přispívající k uvědomělému životu a kultivaci lidství 

Zažijte neobyčejnou atmosféru ALLfestu!

Vytváříme unikátní prostor pro inspiraci, rozvoj i osobní poznání.  Místo pro vlastní autenticitu i vzájemnost. Společenství, kde umění promlouvá a hluboká setkání se společným prožitkem umožňují nový náhled na život i sebe sama. Zdravé hodnoty, které dávají životu smysl, poznání a nové směry, nám umožňují postupné vytvářet kvalitní vztahy a uvědomělejší společnost. 

Podporujeme umělce, terapeuty a nové myšlenky.  Buďte u toho s námi.

Inspirativní lidé
a silná komunita

Lidskost, spolupráce a vytváření zdravých hodnot, které přinášíme co nejširší veřejnosti jsou pro nás klíčové. Naši inspirátoři, umělci a lektoři přináší to nejlepší ze sebe a svého poznání. Učíme prožitkem a s lehkostí tak, abychom podpořili lidský potenciál, hloubku ducha a vzájemnost. Záleží nám na naši budoucnosti, a proto  děláme v přítomnosti to, co považujeme za smysluplné, abychom přispěli ke zlepšení naší společnosti.

Tématický program

Aby byly naše aktivity transformační a hluboce prožitkové,  pracujeme se všemy smysly a aktuálními tématy. Opravdová alchymie probíhá při kombinaci vzdělávacích a uměleckých aktivit, výběru prožitkových workshoppů, meditací, při práci s tělem i hudbou. Každý může vybrat přesně to, co v danou chvíli potřebuje.

Zábava a propojování lidí

Být tím, kým jste v absolutní autenticitě,  s respektem k životním fázím, ve kterých se právě nacházíte. Bez hodnocení, bez očekávání či kritiky. Užijte si společnost lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu, a dejte životu jiný rozměr. Na našich akcích zažijete neobyčejnou atmosféru, souznění i jedinečná setkáním, které vám v životě dodají sílu.

Ekonomika daru

Poznejte alchymii daru a spolupráce. Zapojte se a tvořte s námi.  Staňte se partnerem, sponzorem či spolutvůrcem. Můžete podpořit naše osvětové aktivity finanční částkou, darem nebo svým časem,  zkušenostmi, nápady, kontakty či zajímavým programem. Můžete přinést naše originální vzdělávací programy do vašich firem či měst. Podporujte s námi smysluplnou osvětu a zdravé hodnoty vedoucí k odpovědnému životu

 ALLfest.cz: č.ú.  777007711/2010

Zažíjte ALLfest na vlastní kůži ...