Zažijte neobyčejnou atmosféru
Alchymistických Litoměřic

ALLfest je propojením osvěty, vzdělávání, kultury a umění. Největší srdeční setkání s odborným přesahem, kde vytváříme prostor pro inspiraci, rozvoj a osobní poznání. 

Můžete zde být ve své opravdovosti, sám sebou a přitom ve vzájemnosti s ostatními. 

 Zveme inspirativní osobnosti a odborníky k aktuálnímu tématu, které je každým rokem jiné a kde si každý může najít „to své“.

Věříme, že se nám těmito aktivitami daří nastavovat zdravou kulturu a uvědomělou společnost.

Inspirativní lidé
a silná komunita

Festival je tvořen lidmi, kteří do něj dávají kus sebe, a oslovuje ty, jež mají chuť inspirovat, společně tvořit, sdílet a podporovat zdravou a uvědomělou společnost. Záleží jim na budoucnosti našich dětí i planety. Mají společné hodnoty, které se opírají o lidskost, hloubku ducha, empatii a vzájemnost. Nejsou lhostejní ke svému okolí a každý svým dílem přispívá ke zlepšení naší společnosti i změně pro jednotlivce…

Bohatý program

Aby byl festival transformační a hluboce prožitkový, je tvořen tak, že působí na naše smysly, a my se můžeme volně ponořit do sebe samých a vychutnávat život v celé své rozmanitosti.

Vzdělávání, divadlo, hudba, prožitkové workshopy, meditace, práce s tělem i zdravá výživa těla a duše jsou zde pro vás a vy si můžete vybrat přesně to, co v danou chvíli potřebujete.

Zábava a propojování lidí

Buďte tím, kým jste, s respektem k životním fázím, ve kterých se nacházíte. Bez hodnocení, bez očekávání nebo sebekritiky. Užijte si společnost lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu, a dejte životu jiný rozměr. Na festivalu zažijete neobyčejnou atmosféru, souznění i jedinečná setkání.

Staňte se naším partnerem

Poznejte alchymii daru, laskavosti a spolupráce. Staňte se partnery kulturně vzdělávacího a osvětového festivalu a tvořte s námi. Můžete přispět nejen finanční částkou, ale i svým časem, zkušenostmi, organizací, nápady, zajímavým programem, materiály z výroby pro dílničky nebo čímkoliv, co může druhým i vám přinést radost a užitek.

Inzerujte v ČasOpise ALLfest

V případě, že budete chtít inzerovat v ALLfest ČasOpisu, přikládáme náš media kit, kde jsou uvedeny všechny podrobnosti. Zajímavá pro vás může být forma vizitky, kde se o vás dozví vaše cílová skupina za pouhých 2tis. Kč.

Pozor, uzávěrka redakce je inzerce 1.3. ! Distribuce časopisu je cca dva měsíce před festlivalem po celé ČR, časopis je zdarma a ponese opět spoustu inspirace.

Přijďte to zažít na vlastní kůži

Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu na celý víkend nebo na jednotlivé dny. Výtěžek z festivalu je vždy věnován na podporu vybraných neziskových projektů, které podporují rozvoj naší společnosti, lidskosti a spolupráce.

Partneři festivalu

Mediální partneři festivalu