Zažijte neobyčejnou atmosféru ALLfestu

ALLfest je propojením osvěty, vzdělávání, kultury a umění. Největší srdeční setkání s odborným přesahem, kde vytváříme prostor pro inspiraci, rozvoj a osobní poznání. Můžete zde být ve své opravdovosti, sám sebou a přitom ve vzájemnosti s ostatními.  

Zveme inspirativní osobnosti a odborníky k aktuálnímu tématu, které je každým rokem jiné a kde si každý může najít „to své“. Věříme, že se nám těmito aktivitami daří nastavovat zdravou kulturu a uvědomělou společnost.

Inspirativní lidé
a silná komunita

Festival je tvořen lidmi, kteří do něj dávají kus sebe, a oslovuje ty, jež mají chuť inspirovat, společně tvořit, sdílet a podporovat zdravou a uvědomělou společnost. Záleží jim na budoucnosti našich dětí i planety. Mají společné hodnoty, které se opírají o lidskost, hloubku ducha, empatii a vzájemnost. Nejsou lhostejní ke svému okolí a každý svým dílem přispívá ke zlepšení naší společnosti i změně pro jednotlivce…

Bohatý program

Aby byl festival transformační a hluboce prožitkový, je tvořen tak, že působí na naše smysly, a my se můžeme volně ponořit do sebe samých a vychutnávat život v celé své rozmanitosti.

Vzdělávání, divadlo, hudba, prožitkové workshopy, meditace, práce s tělem i zdravá výživa těla a duše jsou zde pro vás a vy si můžete vybrat přesně to, co v danou chvíli potřebujete.

Zábava a propojování lidí

Buďte tím, kým jste, s respektem k životním fázím, ve kterých se nacházíte. Bez hodnocení, bez očekávání nebo sebekritiky. Užijte si společnost lidí, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu, a dejte životu jiný rozměr. Na festivalu zažijete neobyčejnou atmosféru, souznění i jedinečná setkání.

Staňte se naším partnerem

Poznejte alchymii daru, laskavosti a spolupráce. Staňte se partnery kulturně vzdělávacího a osvětového festivalu a tvořte s námi. Můžete přispět nejen finanční částkou, ale i svým časem, zkušenostmi, organizací, nápady, zajímavým programem, materiály z výroby pro dílničky nebo čímkoliv, co může druhým i vám přinést radost a užitek.

Podpořte ALLfest: č.ú.  777007711/2010

Přijďte to zažít na vlastní kůži ...