Vstupenky

Prodej lístků na šestý ročník ALLfest 15.-17.5. 2020 s tématem tělo, pohyb, výživa byl právě zahájen! 


Nečekejte a objednejte si svoji vstupenku v předprodeji co nejdříve, neboť máme omezenou kapacitu prostor. Festival je čím dál tím oblíbenější a naše služby se zkvalitňují. Nově jsme se stali také plátci DPH a náklady se zvyšují, což jsme museli promítnout také do ceny vstupenek. V předprodeji třídenního vstupného máte nyní neděli zdarma. Jednotlivé dny je možné také zakoupit předem. Děti do 15 let mají festival zdarma!
Program v parku Václava Havla je po celou dobu festivalu zdarma.

Rozmanitý program, kde si každý najde to své... 

Připravili jsme pro vás dárkový poukaz 

Darujte zážitek s osobním rozvojem
Stačí když si vytisknete dárkový poukaz, a pak už jen objednáte e-vstupenky. Případně si je můžete vyzvednout na recepci KKC v Litoměřicích.

Vstupenka na 3 dny -
nejvýhodnější

OMEZENÁ KAPACITA ! BEZ SLEV! cena 1.999,- Kč (včetně DPH) Předprodej do 30.4.2020

 Cena od 1.5.2020 bude 2.222,- Kč (včetně DPH).
V rámci 3 denní vstupenky zakoupené v předprodeji je neděle zdarma!

Propojení osvěty, vzdělávání, kultury a umění. Největší srdeční setkání s odborným i duchovním přesahem, kde vytváříme prostor pro inspiraci, rozvoj a osobní poznání. 30 hodin bohatého programu, kde si najdete to své...

Doporučujeme: PharmDr. Margit Slimáková, MUDr. Jan Vojáček, MUDr. Monika Sičová, Prashanti de Jager, Sika Rose,Yehuda Tagar, MUDr. Jarmila Klímová, Andrew Barnes, Swami Anahata, Guy Barrington, Ana Iris Elizondo Maroto, Hana Zemanová, Radka Zrůstková, Zdeněk Weber, Denisa Palečková, Vojta Violinist, Maok,  Alexandra MCkenzie, Calixto Suarez, RNDr. Mgr. Hana Blochová, Prof. Jan Rak a mnoho dalších.

 • zahrnuje vstup na kompletní program festivalu - vyjma terapií v solné jeskyni a raw kakaa pro kakao ceremonii
 • vstup na všechny přednášky, workshopy, koncerty a divadelní představení
 • Slevy lze uplatnit na pokladně KKC, ne on-line. 
 • Senioři 10% sleva
 • ZPP - doprovod zdarma
 • Děti do 15 let zdarma

Vstupenka na pátek

8 hodin přednášek a workshopů, které probíhají každou hodinu až dvě, paralelně na 11 místech. Večerní koncert s kakaovou ceremonií. Bohatý vzdělávací, umělecký a prožitkový program s ozdravnými terapiemi, meditacemi a pohybem. 

V pátečním programu doporučujeme

Calixto Suarez, Sika Rose, Guy Darrington, Prashanti de Jager, Jan Rak, Anna Torrezova, Ana Iris Elizondo Maroto, Lucie Chaya, Hana Blochová, Voliam Poltikovič, Toman Rychtera, Vojta Violinist.

Diskuse: Poselství indiánů, kuranderů a šamanů nové doby, Alternativní cesty ke zdraví, Taje našich emocí, Vědecká diskuse s prof. Janem Rakem nebo promítání s Viliamem Poltikovičem.

Workshopy: Parkour a křest CD s Tomanem Rychterou, koupání v ledu, cvičení a meditace, Psychofonetika s Yehudou Tagarem, Cesta tančícího srdce s Guy Barringtonem, Kakao ceremonie.

Celodení koncerty ve venkovním atriu: Jana Rychterová, Petr Houba, Létající koberec, Hudba duhy, Mantrovníci, Miroslav Eisenfort, Stanislav Stejskal a další.

Celovečerní taneční koncert: Didgerido Trip s uměleckou akrobacií na stuhách  The Same Self a Pole Dance Litoměřice. Hrají: Sika Rose, Vojta Violinist, Dan Pekař, Zdeněk Vilímek, Dalibor Neuwirt a další.

Vstupenka zahrnuje:

 • zahrnuje vstup na páteční program festivalu - vyjma terapií v solné jeskyni a  raw kakaa pro kakao ceremonii
 • vstup na všechny přednášky, workshopy, koncerty a divadelní představení
 • Slevy lze uplatnit na pokladně KKC, ne on-line. 
 • Senioři 10% sleva
 • ZPP - doprovod zdarma
 • Děti do 15 let zdarma

Cena: 1.999,- Kč

Cena: 555,- Kč

Vstupenka na sobotu

14 hodin prožitku a intenzivních workshopů probíhajících každou hodinu až dvě, paralelně na 11 místech. Zdravé vaření, diskuse, hudební vstupy, celovečerní koncert, umělecké symposium s volným tvořením, cvičení, tanec, módní přehlídky, přednášky o zdravém životním stylu, výživě i pohybu. 

Doporučujeme: Pavel Moric, Margit Slimakova, Hana Zemanová, Swami Anahata, Prashanti de Jager, Maok, Rishi, Jan Rak, Radka Zrůstková, Sofie Kalyani, Guy Barrington.

Diskuse: Život se zdravou výživou s předními českými odborníky, Restart těla i mysli, Beseda s Ivankou Adamcovou, večerní meditace s Monikou Sičovou. Beseda s Prashanti de Jagerem, Ivankou Adamcovou, Lucií Chayou, Janem Rakem, Zdenkou Šímovou, Ana Iris Elizondo Maroto, Calixto Suarez, Ana Torrezová, Terezie Dubinová, Soňa Mitra Pavlincová a další.

Workshopy:  Umění žít s Pavlem Moricem, Zdravá výživa v pohodě s Margit Slimákovou. Celodenní vaření s autorkami kuchařek: Hanou Zemanovou, Hanou Zapletalovou, Radkou Zrůstkovou, Annou Hýžovou. Hudební meditace a harmonizace se Sikou Rose. Přírodní bylinná léčba s PhDr., Mgr. et Mgr. Hanou Yasminkou Šimčíkovou. Tanec a meditace, ALLfest seznamka, umělecké symposium, body painting, chůze po žhavém uhlí nebo ohýbání šípů.

Celodenní koncerty: SČF Quartet, Igor Samotný, Maok, Zdeněk Vilímek, Daniel Beneš, Dan Pekař, Huba Duhy, Bhakti Marga, bubnování s Radkem Zítkou apod.

Noc extatického tance s překvapením, uměleckou akrobacií na stuhách  The Same Self a Pole Dance Litoměřice. Hrají: Rishi, Vojta Violinist, Zdeněk Vilímek a další.

 • zahrnuje vstup na sobotní program festivalu - vyjma terapií v solné jeskyni a kakaa pro raw kakao ceremonii
 • vstup na všechny přednášky, workshopy, koncerty a divadelní představení
 • Slevy lze uplatnit na pokladně KKC, ne on-line. 
 • Senioři 10% sleva
 • ZPP - doprovod zdarma
 • Děti do 15 let zdarma

Cena:  1.444,- Kč

Vstupenka na neděli

8 hodin prožitku a intenzivních workshopů probíhajících každou hodinu až dvě, paralelně na 11 místech. Přednášky a workshopy, umění pohybu, umělecké výstavy, partnerská témata, tanec, cvičení, nejnovější trendy ve vědomém osobním rozvoji. 

Doporučujeme: MUDr. Jan Vojáček, MUDr. Monika Sičová, Andrew Barnes, MUDr. Jarmila Klímová, Denisa Palečková, Zdeněk Weber, Libor Malý, Sofie Kalyani, Pavel Vondrášek, Vojta Violinist, Maok, Igor Samotny.

Diskuse: Partnerská sexualita, Lékaři a jejich cesty ke zdraví, Praktická spiritualita s MUDr. Vojáčkem a dalšími, Muži ve své síle s Vladimírem Münzem, Zdeňkem Webrem, Swamim Anahatou a dalšími. Taje ženského těla a další. Besedy s Andrew Barnsem, MUDr. Janem Vojáčkem, MUDr. Jarmilou Klímovou, Denisou Palečkovou, Liborem Malým a Sofií Kalyani, odborníky z VŠAPS a další.

Workshopy: Taneční workshop s Janou Hemelíkovou, Kvantra s Tomášem Michalem, Muzikoterapie Dajána, Meditace s Igorem Samotným, Prodýchej s k nirváně s Tomášem Reinbergem, Parkour s Tomanem Rychterou, joga, chi-kung, tanec.

Celodenní koncerty ve venkovním atriu: SČF Quartet, Maok, Zdeněk Vilímek, Daniel Beneš, Dan Pekař, Huba Duhy, Bhakti Marga, bubnování s Radkem Zítkou, Toman Rychtera, Mito, Stanislav Stejskal a Saiwala.

Divadelní představení Cyklická žena od The Same Self.

Závěrečné rituální hudební jamování: Maok, Rishi, Hudba Duhy, Dan Pekař, Igor Samotný, Zdeněk Vilímek, Daniel Beneš, Radek Zítka, Vojta Violinist, Sika Rose, Petr Houba, Stanislav Stejskal, Dajána a další.

 • zahrnuje vstup na kompletní program festivalu - vyjma terapií v solné jeskyni
 • vstup na všechny přednášky, workshopy, koncerty a divadelní představení
 • Slevy lze uplatnit na pokladně KKC, ne on-line. 
 • Senioři 10% sleva
 • ZPP - doprovod zdarma
 • Děti do 15 let zdarma

Cena: 444,- Kč