Vystavující umělci a návrháři:


Michaela Švejdová

Malování je pro mě vyjádřením sebe sama, vášní, vnitřním klidem, sebereflexí i načerpáním energie. Intuitivně se nořím do tvoby, barev, vůní a přenáším na plátno to, co vnímám, cítím či vidím. Ať už jsou to obrazy z hlouby mé duše nebo s určitým záměrem či tématikou. U osobních obrazů zachycuji podstatu a esenci tak, jak je mi vlastní. Arte-terapeutická tvorba, s použitím color terapie, equilibrií, pomanderů i kvintesencí Aura-somy, polodrahokami a poselstvím či vhledy, rozkrývají zákoutí našich srdcí, přínáší vědomý a umělecký dotek sebe sama.


Lucie Svoboda 
www.luciesvoboda.com
E-mail: lucink.art@gmail.com
Narozena 1972 v Liberci. Malovala jsem a kreslila od dětství, pak jsem měla možnost studovat Uměleckou školu sklářskou v Železném Brodě.
Od mých počátků práce s uměleckým sklem jsem se postupně domalovala až k mému současnému stylu tvorby, který je o práci s akrylovými barvami, využití tyčinek různých průměrů. od čínských hůlek až po různé tyčky. které jsem např. vypreparovala z dětských hraček a podobně: Mými spřízněnými pomocníky jsou také štětce od velikosti cca 10 cm až po ty nejtenčí... je to zkrátka pestrý svět pomocníků, kteří mě během procesu věrně doprovází.

Moje práce je zvláštním spojením vlivů inspirace a tvůrčích technik. Každá malba je smíšené dílo, sjednocený celek utvořený z malých teček, tahů štětcem, překrýváním odstínů, kombinací zdánlivě neslučitelného v nahotě očekávání co toto odevzdání přinese. Způsob, jakým jsou tyto vnitřní body mnoha odstínů barev spojeny a jak spolu vzájemně kontrastují a tím vytvářejí nekonečné víření oblých pruhů ve snových labyrintech, nebo okouzlující geometrické tvary, vás odvedou do světe "nikde"... do prostého zírání na některé z míst na obraze a vy se ocitnete ve své bezmyšlenkovité zóně, anebo naopak vám brouzdání po jednotlivých vrstvách tématu utřídí myšlenky, které jste si právě potřebovali srovnat.

Zatmění 

Dragon Eye

   Interstellar

Sunset

Vnitro


Aneta Volrábová – malba pozitivní energie
E-mail: aneta.volrabova@gmail.com
www: anetavolrabova.com

Aneta Volrábová je rodačkou z Litoměřic, vystudovala Keramický design v Plzni a pedagogickou fakultu v Olomouci. Věnuje se pedagogické a výtvarné činnosti. Její vášní je cestování a poznávání nových kultur.

Věnuji se především malbě a to zejména technice akrylu a akvarelu, nebo jejich kombinaci. Také velmi ráda vytvářím vyřezávané obrazy různých motivů, tzv.průsvity. Tvořím pro radost sobě i druhým. Snažím se, aby obrazy lidem dodávaly láskyplnou, pozitivní energii. 

Spirála-Andělská pírka

Energetické setkání

Barevný dialog

Spirála

Uprostřed vlny

S Tvou oporou vzlétnu


Renata Glosová příběhy květin
www.artediva.cz
E-mail: renataglosova@email.cz

Renata Glosová - výtvarnice, módní návrhářka, designérka, sochařka a podporovatelka ženskosti. Velmi osobitým přístupem v autorské tvorbě propojuje umělecké cítění s terapeutickým přesahem a s evolucí vědomého Ženství. Smysl umění vnímá v otevírání vědomí, probouzení citlivosti a vnímání krásy.

Na první, možná letmý pohled, ve své tvorbě zachycuji příběhy, v této výstavě konkrétně příběhy květin s jejich cykličností. Na další pohled je zde krajina duše vtisknutá do obrazů. A dále je tu rezonance s tématem toho, který se dívá. Obraz je zde nastaveným zrcadlem duše. Co vidí? Mým záměrem je povznášet a hladit duši pozorovatele. Prozařovat obrazy prostor skrze umění.


Nela  Darsha 
https://www.facebook.com/DarshaArt/
E-mail: mailto:darsha@post.cz

Darshá 

Kreativní a intuitivní umělkyně, která svá díla nazýva darem, který jí samotnou přesahuje. Maluje již od děctví, abstraktnímu umění se však věnuje od roku 2016, kdy objevila techniku Enkaustika, která jí uchvátila a nyní se věnuje nejvíce této technice. “Horký vosk, který se smíchá s olejovými barvami, vytváří struktury a vrstvy, s kterými se dá vytvořit jedinečné dílo, které je doslova Živé. “ Hlavním pohaněčem k tvoření je víra v sílu rozhodnutí, vydat se dělat to, co v srdci cítí jako životní poslání. 

Abstrakce DarshaArt. Barevný svět abstraktní intuitivní tvorby provázán spletitostí příběhů a hrajících tónu barev. Tvary a vjemy vyjadřujících pro každého právě to, co potřebuje vidět a cítit. Energetická “živá” díla, která promlouvají. Obrazy jsou tvořeny intuitivně převážně technikou Enkaustika. Jedná se o techniku jednu z nejstarších, která je antického původu z doby 100 - 300 let po Kristu. Použitím esenciálních éterických olejů a minerálů se zvyšuje vibrace obrazu. Nesou vyjádření části rozsáhlého celku, jako neohraničený prostor, který pokračuje dále, vnímáním se rozšířuje do prostoru nekonečna. K interpretaci abstrakce při použití fantazie je divák odkázan pouze sám na sebe - dospívá k interpretační svobodě. Existuje právě tolik obrazů, kolik je očí k vidění. 

Plynutí 4.500 Kč                 70x40
 

Rovnováha 33.000 Kč      120x90 cm

Odhodlání 13.000 Kč         80x60 cm

Podpora 33.000 Kč          120x90 cm 

Bezpečí 33.000 Kč           120x90 cm

Nitro v rozletu 6.300 Kč      70x50 cm

Potenciál 33.000 Kč         120x90 cm

Prožitek 13.000 Kč             80x60 cm

Síla 33.000 Kč                  120x90 cm

Synchronicita 4.500 Kč      70x40 cm


Jana Ehre                                                                                                                                                                                                        www.ehre.cz
E-mail:mailto:malujuamiluju@gmail.com

Celým jménem Jana Ehrenberger.  Střední školu absolvovala na Střední umělecko - průmyslové škole sklářské jako malířka skla. 8 let pracovala jako profesionální fotografka. Po 12 leté pauze se znovu vrací k malování.

Směr své tvorby bych pojmenovala jako Spirituální symbolismus. Baví mě vyjadřovat se skrze barvy, obrazy, fotografie, pohyb. Miluju rozpouštět se v tvůrčím proudu a odevzávat se všepřesahující síle Vědomí. Nacházím v sobě nevyčerpatelnou studnici inspirace. V malování používám vše, co mě v tu chvíli baví, od malování akrylem, olejem, vytvářené reliéfů a struktur. Nechávám velký podíl "náhodě" a stejně tak se nevyhýbám zobrazování realismu. Líbí se mi všechny formy a možnosti vyjádření, jaké mi plátno v danou chvíli umožňuje. 

Akrylový proud

Ano Životu

Květ nového života

Posel odevzdání

Spolu - splynutí

Vnitřní oheň

Vnitřní ticho

Ženstvi - vzdej se svých představ, abys si našla sama sebe


Petra Fajkošová – Artepia- Na vlnách duše
https://artepiaart.wixsite.com/artepia

Malovat jsem začala sama doma teprve nedávno, když se můj život nečekaně otočil. Malování mi pomahalo vypustit myšlenky a přenest se tak do jineho- mého kouzelného světa... Tam, kde stojí čas... Svět plný barev, pocitů, nadějí a přání... Každý kousek mého srdce v něm ožívá a dostává podobu... Pokaždé, když maluji, svět kolem se zastaví, utichne... Otevírají se brány mé duše a kouzlo  začíná...
Obrazy přicházejí pozvolna, nechávám prostor jejich energii plně se rozvinout... Každý potřebuje svůj čas. Když maluji, jako by mé srdce a má duše přecházely skrze stětec na plátno a z plátna opět zpět do mého nitra... Je to nádherný vzájemný přenos lásky, který mne obohacuje a nabíjí každým tahem... Můj svět tak každým okamžikem roste... Roste s každým mým obrazem... Je to můj  kouzelný svět... Svět mé duše... Svět  -"Artepia"

Věnuji se jak intuitivní i automatické malbě, energetickým obrazům, tak i  plastické tvorbě. Mou velkou vášní je olejomalba, obvzlášt olejomalba technikou starých mistrů- lavírovana olejomalba... Věnuji se také kresbě či malbě portrétů, převážně pastelem... 

Akryl- Duše stromů ,Měsíční květy, Astrální květ,Vesmírná mandala, Poselství života, Cyklus Inkarnace, Akryl/olej- spoutaná  --- Ceny od 5.000 -10.000 kč
 Lavírovaná olejomalba-Žena Afriky, Dítě na dlani 20.000-25.000 kč
Olejomalba-  Velký sen , Malý kovboj 16.000-18.000 kč


Kamil Šustr

E-mail: mailto:daniel.sustr65@gmail.com

Jmenuji se Daniel Šustr a přihlašuji svého syna Kamila Šustra. Kamil je lehce mentálně postižený podle klasifikace oficiální lékařské vědy. Kamilovi pomáhám jen s tím, co nezvládá sám.Organizujeme spolu prodejní výstavy, čímž se nám daří aby si na materiál a veškerou režii okolo vydělal sám. Budeme rádi za možnost představit díla vám a návštěvníkům festivalu. Kamilovi je 26 let a obrazy si bude prodávat a nabízet sám. Je komunikativní a příjemný společník, sportovně založený, líbí se mu ženy, má rád lidi.

Kamil maluje v rámci arteterapie nádherné barevné abstrakce,obrazy,které se mění v čase a každému nabízí vidět v nich to své.Maluje na plátna,sololit a karton v rozměrech od A4 až po 120 krát 120cm.Maluje akrylovýma barvama,štětci,prstama,rukama,používá špachtle a obtiskávání,písek,křemelinu i drahé kameny..

Když se zeptáte Kamila na název obrazu,bude se na vás dívat a vy poznáte,že pro něj tato otázka není na místě.Ne on,ale vy pokud to potřebujete a cítíte můžete jeho obraz pojmenovat.Cena zatím namalovaných obrazů se pohybuje v rozmezí 1600 až 18000kč.Ceny jsme po dohodě koncipovali jako minimální,dobročinnosti neklademe meze. 


Jana Košulicas Valouchová 
https://www.pro-zmenu.com
E-mail: mailto:jana@rytmickabytost.cz

Dobrý den, jmenuji se Jana Košulics Valouchová. Před pár lety jsem přijala změnu, jako nedílnou součást života, jako vývoj, a odešla ze zaměstnání do vlastního světa snů. Založila jsem projekt PROzměnu , díky kterému mohu doprovázet ty, kteří hledají cestu k sobě sama. Zabývám se zejména tvorbou energetických transformačních obrazů. Maluji převážně "na míru", podle nacítění na energii jejich budoucího majitele a přenáším tak na plátno "nebeské vzkazy". Každé své dílo miluji a vnímám jej jako živoucí Bytost. Pořádám také workshopy malování Srdcem (Srdcemalby), meditační a osobnostně rozvojové semináře a provádím také konzultační činnost pro ty, kteří cítí, že se mají na co zeptat. 

Maluji obrazy, které vnímám jako živé, samostatné Bytosti. 
Naciťuji se na Duše jejich budoucích majitelů a vytvářím tak pomocníky na cestě životem. Maluji primárně akrylovými barvami na plátno. Před nedávnou dobou se k mému tvoření přidal manžel a energie obrazů tak nabyla nový rozměr. Začali jsme společně vytvářet vícerozměrné obrazy spojením malby akrylem a plastiky ze samotvrdnoucí směsi. Ať naše tvorba těší a pomáhá - Jana a Tom

Harmonie Čaker

Strážce Brány

Návrat Velkého (Waheguru)

Strážce Tajemství Matky Země

Nekonečná Žena

Záře Propojení

Společná cesta


Petr Uličný                                                                                                                                                                                      PUlicny@seznam.cz                                                                                                                                                                                                        plejadskeleceni.blogspot.cz

Od roku 2011 jsem začal s energetickým léčením- energetická chirurgie(čištění čaker, energetických těl, fyzického těla. Od začátku roku 2015 následovala tvorba světelných vysokovibračních léčebných obrazů na konkrétní témata a od roku 2016 tvorba osobních obrazů- obrazy duše.
V roce 2017 vytváření léčebných harmonizačních dřevěných výrobků s krystaly a harmonizačních léčebných prostorů.

Světelné vysokovibrační léčebné obrazy mají své vlastní vědomí a samy si nastavují intenzitu vyzařované energie podle konkrétní osoby nebo osob a prostředí ve kterém jsou umístěny. Vysoká schopnost zharmonizování okolního prostoru do léčebných energií. Obrazy jsou malovány na konkrétní témata a na různých místech na Zemi. V obrazech jsou použity materiály z oblastí kde jsou obrazy malovány. Každý z obrazů je originál a je malován na konkrétním místě a v určitých specifických, energetických podmínkách, které jsou jedinečné a neopakovatelné. Obraz vzniká pouze jeden pokud se nejedná o sérii obrazů. 

Dimenzionální bytí- 50000 Kč

Božská slza lásky- 43000 Kč

Světlo zdroje- 77777 Kč


Jitka Vrzalová – harmonizační obrazy
https://www.jvmandala.cz
Harmonizační obrazy s minerály o velikosti 100x100 cm 
ceny od 15.000,- do 20.000,-

MgA. Vladimír Kiseljov 
www.kiseljov.net 

Kiseljovovy obrazy vyjadřují synestetické vnímání světa- propojují všechny smysly. Zhmotňuje a propojuje v díle hudbu, barvy, filosofický význam, pohyb, prostor a čas. Jeho tvorba je prožitá, autentická přímá vnitřní cesta, přetvořená do uměleckého díla. Kiseljov také napsal a vydal několik knih se svými obrazy, jako jsou například Mysteria Richarda Wagnera v obrazech - nebo Klíč k Bráně nebes – Laboratoř lidskosti. 

Vystudoval Střední školu uměleckých řemesel a JAMU v Brně, uspořádal dosud přes 90 samostatných výstav. Patří mezi ně i účast na Mezinárodním Bienále současného umění ve Florencii v roce 2009, výstavy obrazů v Berlíně, Bayreuthu, Edinburghu, Vídni, Kodani, Lipsku, Zadaru aj. Realizoval 10 rozměrných nástěnných maleb, z nichž největší vznikla v roce 2015 v podchodu vlakového nádraží v Tišnově na ploše 600 m2 a je provázená neustále znějící hudbou. Další jsou v Edinburghu, Casablance, Florencii aj. V roce 2015 se svou tvorbou zúčastnil i oficiálního programu Pražského Quadriennale. V roce 2018 účinkoval na mezinárodním divadelním festivale v Casablance v Maroku s malířskou performance s projekcí, získána cena za interakci.
V roce 2018 byl vyznamenán cenou „Goldene W“ za svou uměleckou a vědeckou činnost spojenou s dílem Richarda Wagnera. Stalo se tak na mezinárodním kongrese Richard-Wagner-Verband International v Innsbrucku. Tuto cenu obdrželo zatím jen 5 lidí na světě, všichni ze západní Evropy a ve věku nad 60 let.

WALKURE 1.AKT Triumf of love 

Gotterdammerung Posledni vecere - Siegfriedova smrt 

Macha

Oliver Messiaen

Poem of Exctasy

Sibelius


Marie Brožová - Otevřený ateliér Marie Brožové                                                                                                                                                                                   www.pastelky.cz

V rámci projektu Obhajoba pastelky Marie Brožová vytvořila v Česku i v zahraničí bezmála 200 velkoformátových obrazů, aby ukázala že pastelky nejsou jen hračka pro děti, ale kvalitní výtvarná technika, která má velké možnosti a přitom je dostupná všem. Za svou unikátní techniku pastelek získala řadu mezinárodních ocenění. Od roku 2009 provozuje autorskou Galerii Pastelka v centru Prahy.

Otevřený ateliér Marie Brožové, která v rámci svého projektu Obhajoba pastelky představuje svou unikátní techniku pastelek a rozpráví s návštěvníky o krajině fantazie. Kreslení doprovází výstava obrazů a široký výběr reprodukcí, publikací, kalendářů a pohlednic z jejího autorského vydavatelství.
 


Vladislava Vybíralová – Léčivé obrazy

Rozeta

Můnova noc

OM


David Fiala - společná práce na soše anděla, jedinečnost prostoru.                                                                                                                      https://rezbarstvi-fiala.webnode.cz 

Společná práce na soše anděla,každý má svůj rukopis. Nechat se vést tvarem a barvou dřeva

Ochránce

Anděl

Léčitelka

U pramene Vltavy

Karel IV.


Jitka Němečková - Obrazy duše                                                                                                                                                                                    www.ellaerba.cz

Jitka Němečková  "motto"
Vím, že každý z nás v sobě má dary a talenty, které se pro dobro své 
i ostatních rozhodl dávat světu. Viděla jsem, že lidé 
v přítomnosti mých obrazů a při čtení veršů tají, pláčou dojetím 
a jakoby si vzpomněli na něco velmi cenného. 
Z vlastní zkušenosti vím, že nalezením sebe sama se znovu dostáváme do hry, a proto je mi velkou ctí svými obrazy podpořit lidskou jedinečnost.

OBRAZY DUŠE - Obraz duše je portrét té naší části, která je spojena s podstatou.Je to DUŠE a pokud jsme s ní v kontaktu, cesta životem dává smysl. 
Proč mít svůj Obraz duše?
Protože v každodenním tlaku mysli se smysluplnost duše ztrácí a ty víš, že jedině s ní budeš svůj, ať to znamená cokoliv. 
Protože tento obraz ti každé ráno připomene KDO JSI 
a to ti dá sílu jít svou vlastní cestou.

Bohatství

Kousek andělského křídla

Brána do tajemství

Moudrá Grácie

Cesta

Pravda

Jednoduchost

Radost


Marie Neumannová.                                                                                                                                                                                                     https://andelstiochranci.cz/

Tvůrkyně energetických obrazů a talismanů, poradkyně a terapeutka, praktikantka Bowenovy myofasciální techniky a Ájurvédské terapie.
Zabývá se také výklady karet a aromaterapií.
Miluje hledání a objevování souvislostí, které nás provází životem a směřují k určitému cíli.

Přes napojení na vašeho strážného andílka pro vás jako prostředník, který se nechává vést, maluji podobu těchto nádherných bytostí a tak vzniká jedinečný a výjímečný originál. Váš ochránce si k sobě na obraz také vždy vybírá minerály, podle toho, jak potřebujete posílit energii, pročistit energetická těla, ochránit apod. Každý obraz je i pro mě do poslední chvíle překvapením a zázrakem, protože do něj nevkládám žádné své představy a nechávám plně na bytostech samotných, aby si pro sebe zvolily podobu, jakou si pro vás přejí mít. 


Lenka Živa Janoušková - obrazy srdca                                                                                                                                                                      www.obrazysrdca.sk

Som rodáčka zo Žiliny a venujem sa výtvarnej tvorbe a grafickému dizajnu. Umelecká tvorba je mojou bytostnou podstatou, napĺňa ma šťastím a dáva mi zmysel. Maľovanie je forma meditácie- záznam rozhovoru duše so stvoriteľom. Keď sa v napojení štetcom  dotknem plátna  otvárajú sa nové perspektívy a pole možností ako ich zachytiť.
 Cítim že umenie nemá len estetickú hodnotu ale aj duchovný rozmer. Má silu liečiť, prepájať, silu prebudiť cit, silu inšpirovať k činu, silu spôsobiť zmenu… 
Obraz môže byť osobným totemom- pomôckou k znovu nájdeniu cesty k sebe a k zdroju vlastnej sily . Zároveň napomáha harmonizovať priestor v ktorom žijeme. Každý obraz je živá bytosť, ktorej príbeh sa namaľovaním nekončí, ale začína.
Maľba vizionárskych a transformačných obrazov, osobné totemy.

Kayumari- lesný strážca- 65 x 130 cm- 500€

Posvätný oheň- 70 x 100 cm- 700€

Liečenie- 100 x 70cm- 650 €

Priadka stvoriteľka- 70 x 90cm- 800€

Oslobodenie- 70 x 100cm- 600€

Placenta- 70 x 100 cm- 600€


Sabina Doskočilová - Sabinotic- Art                                                                                                                                                                          www.sabinotic-art.com 

Jsem mladá česká umělkyně.                                                                                                                                                                                   Od dětství jsem se věnovala kresbě, malbě a vytváření šperků.                                                                                                          Vystudovala jsem uměleckou školu, která mi dala pravý opak toho, co jsem očekávala - ztrátu kreativity a radost z tvorby. ​                   V raném dospívání jsem si prožila vyhoření osobnosti, díky němuž se mi začalo otevírat téma hledání vlastní identity. Otázky spojené s tím, kdo skutečně jsem a co bych chtěla v životě dělat, mě přivedly zpět k tvorbě.                                                                                   Nyní žiji a tvořím v Praze, kde chystám novou sérii obrazů.

Moje tvorba vychází z vizí vnitřního světa, které pak následně převádím do hmoty. Soustředím se na energetické obrazy, malbu a ilustrace. Náměty na díla mi nejčastěji přicházejí formou pocitů, nebo rovnou konkrétních vizí. Inspirace nemusí přijít najednou, někdy přicházejí v různých časových úsecích. Následné dílo pak v sobě nese energii, která má za účel harmonizovat dané místo, kde se zrovna nachází, nebo člověka, kterému je určeno.
 V případě, že maluji obraz pro konkrétní osobu, ladím se přímo na ni, na základě čehož mi pak do mysli přicházejí jasné vize, které pak přenáším na plátno. Obrazy si tedy "nevymýšlím" rozumem, ale vždy se pomocí meditace, nebo jiných technik, ladím na své Vyšší Já, které pak přebírá otěže, a nejen že mi otevírá silný kanál inspirace, ale celý proces doslova vede. Výsledkem se pak stane obraz přesně šitý na míru, který danému člověku dá přesně to, co potřebuje.

Masky 25.000,-

Vzpomínka

Noční rej 15.000,-

Jádro  5.000,-

Noční vize - podnos

Skutečná láska 35.000,-

Venuše

Plazma 12.500,-

Probuzené ženství  24.999,-


Dagmar Angelína Mádrová                                                                                                                                                                                          www.angelinamadrova.cz  

Mým posláním je vnášet krásu a harmonii do světa. Mojí největší vášni je tvorba a kreslení. To je mým způsobem komunikace – se světem, s ostatními i sama se sebou. Tvořím také z touhy zdobit svět. Naplňuje mě radostí, když vidím, jak prostory, kde se umístí má práce, mění podobu, ožívají a ovlivňují tak nálady ostatních.                                                                                                                           MgA. Dagmar Angelína Mádrová je výtvarnice, která žije uměním od narození. Studovala grafiku a animaci na střední a vysoké škole v Ostravě. Dnes se věnuje volné umělecké tvorbě a výrobě originálních triček v Praze. Ráda tvoří obrazy na míru pro ty, kteří mají záměr a chtějí ho zhmotnit do harmonizujícího díla. Věří v umění, které pomáhá provázet člověka životem.

Tato výstava je spojením třech výstav a jejich stěžejních děl.
Obrazy Šiva a Kašmírská princezna jsou inspirovány loňskou cestou do Indie a nesou nepředatelnou esenci těchto dní.
Důležitými obrazy výstavy jsou Tajemství zrození a Tajemství umírání, které vznikly pod vlivem silných události minulých let, jak narození tak úmrtí blízkých. Kresby osvětlují téma začátku a konce života, jsou plné symbolů a vzkazů pro diváka. Tyto kresby jsou oblíbenými motivy pro výrobu originálních triček. 
Cyklus kreseb s názvem Astrologické mandaly v této výstavě zastupují tisky znamení Lva, Panna, Vodnář, Ryby a Kosmický člověk. Každý obrázek je bránou, která člověka spojí se znamením zvěrokruhu a pomůže mu pochopit ho, jeho energie a vlastnosti.
Výstava obsahuje barevnou malbu i černobílou perokresbu, znázorňuje téma mužství i ženství, zrození i smrti a univerzální archetypální symboly.

1.   Šiva-100x100cm, malba akryl, dřevěný rám–50.000kč
2.   Kašmírská princezna-100x100cm, malba akryl, dřevěný rám–50.000kč
3.   Zlatý úsměv-55x74cm, malba akryl, dřevěný rám-26.000kč
4.   Posvátná květina-55x74cm, malba akryl, dřevěný rám-26.000kč
5.   Tajemství zrození-75x75cm, kresba, dřevěný rám a sklo-90.000kč
6.   Tajemství umírání-75x75cm, kresba, dřevěný rám a sklo-90.000kč
7.   Lev-70x70cm, tisk doplněný malbou akrylem, dřevěný rám a sklo-9.000kč
8.   Panna-70x70cm, tisk doplněný malbou akrylem, dřevěný rám a sklo-9.000kč
9.   Vodnář-70x70cm, tisk doplněný malbou akrylem, dřevěný rám a sklo-9.000kč
10. Ryby-70x70cm, tisk doplněný malbou akrylem, dřevěný rám a sklo-9.000kč
11. Kosmický člověk-70x70cm, tisk doplněný malbou akrylem, dřevěný rám a sklo-9.000kč

Zlatý úsměv


Isabela Raduše Chocholoušová - "Orlice, ornamenty z lásky"                                                                                                            Perokresby a ornamenty malované hennou, kresebně-básnický projekt                                                                                                             www.chocholousova.cz                                                                                                                                                             www.hennatattoos.cz 

Celý život se věnuji výtvarnému umění. Hledám krásu v hlubinách, vidím jí kolem sebe. Přes design, konceptuální umění a klasickou malbu jsem se dostala k malování na lidské tělo. Ráda zdobím ženy, pomáhám jim proniknout do ženské krásy, uvolnit se, být spokojená. Používám pouze čisté přírodní barviva hennu a jaguu.

Výstava obrazů spojená po celou dobu s přítomností autorky, která zároveň maluje na těla účastníků festivalu. Je přítomna, aby mohla přítomné uvádět do světa starobylého umění malování hennou, jejím hlubokém spirituálním aspektu, historii, významu symbolů, jak se s ní dá pracovat při rituálech a samozřejmě odpovídat na dotazy ohledně projektu  básnické knížky a jejích ilustrací.


Šárka Meisnerová - Výstava Andělé, víly a jiné bytosti.                                                                                                                                          www.sarkameisnerova.cz      

Jsem tvořivá bytost. 
Maluji, modeluji, píši a ilustruji, miluji tvorbu celou svou bytostí.   
Ráda hledám různé způsoby vyjádření, a tak od práce grafičky a výtvarné redaktorky, učitelky v MŠ, arteterapeutky v Pedagogickém centru, lektorky výtvarných kurzů, ilustrátorky dětských časopisů, přes radost z barev a forem v malbě, jsem se kolem roku 2000 nadchla pro keramickou hlínu, která je mi nyní nejbližší pro vytváření mých představ.
Tvořím to, co se mi dřív zdálo, že není možné zhmotnit.
Nořím ruce do hlíny a poté s ní promlouvám velmi jemně, nejlepší je ten tvořivý proces, to Napojení se ... a pak přináším poselství i pro ostatní. 
Vznikají tak obrazy ochranných bytostí, které mohou prozářit i váš domov nebo veřejný prostor.

Tvořím s touhou přenést naplňující pocit, že tu jsou neviditelné, přátelské bytosti, poslové mezi božským a lidským, průvodci duše. Nepřiblížíme se k nim svým rozumem, ale jen svým otevřeným srdcem. Je to chvíle obětování intelektuálních postojů a oddání se duši, kdy se vše objevuje v novém světle a vše kolem promlouvá svým jazykem..., tak vznikají mé obrazy andělů, víl, dávných bohyň a mateřství v podobě Madon, které prosvětlují mnohé soukromé i veřejné prostory u nás a v zahraničí. Nechte se prostoupit vyzařující léčivou energií harmonie něhy a lásky.

                     

Andělka lásky

Anděl radosti

Archanděl Michael

Archanděl Gabriel

Vyslanec nebes


Mgr. Petr Eschler - Druidská cesta stromů a posvátných hájů, aneb o tom co nám stromy chtějí sdělit.                                                     https://rezbarskekurzy.webnode.cz/                                                                                                                                                                         https://posvatne-haje.webnode.cz  

Petr Eschler většinu života pracuje se dřevem jako sochař, řezbář a designér.  Jeho práce si našla místo na všechny kontinenty.  O jeho práci bylo napsáno mnoho článků. 
Petr Eschler v dětství prošel klinickou smrtí  což poznamenalo i celý životní náhled.
Vnímání  je celoživotně otevřené a pozvolně začal dřevo vnímat a později se stromy rozmlouvat. 
Nyní ho stromy žádají, aby o nich hovořil na veřejnosti.  V současnosti připravuje knihu o těchto rozhovorech se stromy.

Stromy kolem nás jsou živé bytosti. Mají své vnímání, své vědomí i svou paměť. 
Člověk je nejmocnější bytost říše živočišné a strom je nejmocnější bytost říše rostlinné.  Oba jsme přijali svá těla  a jsme součástí planety Země.
 


Vladimír Souček

Vladimír Souček - grafik, fotograf, ilustrátor, malíř, spisovatel...
Narodil se 18.6.53 v Trutnově. Své dětství prožil v Horním Maršově, malebné vesničce v Krkonoších. V roce 1968 započal grafické studium v Děčíně. V letech 1972-76 pracuje jako grafik v Hostinném - je autorem a ilustrátorem čtrnácti titulů dětské literatury. V letech 1978-80 přispívá svou tvorbou karikatur do časopisu "Krkonošská pravda". Působí také jako fotoreportér. 

Jeho velikou celoživotní vášní je tvorba deskových obrazů. Tyto obrazy jsou převážně olejomalby mírně laděné v surrealistickém pojetí. Jeho osobitá magická tvorba prochází vývojem přes modré a růžové období až k transcendentálnímu projevu. Od roku 1990 je ovlivněn studiem védské literatury a tvoří obrazy pro potěšení a poděkování nejvyšší podstatě všeho, která nám umožňuje prožívání v těchto formách a těchto světech. Ve své tvorbě se pokouší tvořivou meditací o proniknutí za hranice dvojrozměrné dimenze, až k nejvyšší podstatě, tvořící absolutno ve všech světech, galaxiích i vesmírech.
Obrazy jsou malovány bez gravitační základny, tudíž umožňují instalaci podle osobitého cítění pozorovatele. Většinou jsou tvořeny v sestavách tří a více obrazů s dějem a charakterem na sebe navazujícím. 
Během života také sepisuje své pacifistické, humanistické a filozofické úvahy a v letech 2001-2008 nechá vydat sérii sedmi knih - "Člověk, bytost stále aktuální", "Člověk a jeho přirozené prostředí", "Člověk, bytost svobodná", "Člověk a jeho informace o celku", "Člověk, jeho paměť a svědomí", "Člověk a jeho všeprostupující láska". 


Petra Legnerová                                                                                                                                                                                                              www.petralegnerova.cz

Jmenuji se Petra Legnerová a kromě práce s energiemi a průvodcování terapiemi také maluji energetické obrazy. Maluji intuitivně, na přání, na dané téma nebo jak zmínila jedna jasnovidka - maluji obrazy, které "navrací domů", do prapodstaty sebe sama. 

Maluji abstraktní energetické obrazy, které vyzařují esenci, téma či napomáhají "návratu domů", k sobě. Moje malá neteř říká, že maluji "brány jinam". Má pravdu, jsou to často vstupy do jiných dimenzí, do vyššího vědomí, do jiného vnímání, stačí se jen nadechnout a odevzdat se... 


Petr Bartoň - posvátná geometrie a energetické symboly                                                                                                                                    https://www.facebook.com/SILADREVA/  


Sabina Falcmanová                                                                                                                                      https://www.facebook.com/SaArt.cz/

Jsem mladá umělkyně ze severních Čech, jenž se z vesnice přesunula do Prahy za účelem studia na Vysoké škole uměleckoprůmyslové. Mým hlavním zaměřením už od dob střední školy je design světelných objektů. Prostor pro uvolnění a experiment nacházím v tvoření prostorových koláží (asambláží), a struktur kladených nejčastěji na plátno.

Střídavě se zabývám 3D a 2D tvorbou. Když jsem plná jednoho relax najdu u druhého a naopak. Ráda experimentuji, zkouším nové postupy a při procesu tvorby se dostávám až do jakéhosi stavu slastného transu. Do svých obrazů, jenž bych spíše nazvala 3D kolážemi, zabudovávám nalezené předměty z města i přírody. Nejčastěji zpracovávám témata svobody, ekologie a společenských přesvědčení.

Struktury

Trash

Wild comos

Živočich

Kazimir Malewitch-500,-

Úprk

Dead traces

Merry Christmass

Výbuch-2500,-


Úterý - různorodá výtvarná skupina                                                                                                                                 utery-utery.cz

Úterý nás baví. Již mnoho let se totiž v Teplicích scházíme a věnujeme se spolu kreativní tvorbě, a to každé úterý.

Jsme velmi různorodá skupina, od chlapců po stařeny, které spojuje nejen vášeň pro keramiku, ale i čas vyhrazený pro úterní inspirativní setkávání.

Cesta k moři

Jezero

Pivoňky


JOVAAN - šaty jako odraz duše, Jovana Šilarová                                                                                                                                                                                              www.jovaan.eu

Jmenuji se Jovana Šilarová a maluji originální hedvábné šaty pro ženy. Možná to zní banálně, ale nejsou to obyčejné šaty.  Symboly motýlů, kolibříků, spirál, hadů, barvy, způsob zpracování a výběr materiálu pomáhají harmonizovat tělo i duši ženy, která si je oblékne. Volba padla na tento materiál kvůli jeho úžasným vlastnostem. Je jemné, chová se jako druhá kůže a je to přírodní materiál, na který se dá malovat. A tak vznikla značka "JOVAAN - ŠATY JAKO ODRAZ DUŠE
Maluji hedvábné šaty se záměrem na podporu vašeho růstu, ke kráse nejen fyzické, ale i vnitřní. Můžete si vybrat nejen na www.jovaan.eu, ale mohu Vám vytvořit šaty přímo pro Vás. 

KOLEKCE: CESTA ZA SVOBODOU, TRANSFORMAČNÍ, ŠAMANSKÁ, POSVÁTNÁ SEXUALITA, VÍLÍ, ŽIVLOVÁ, OCHRANNÁ , PODPORUJÍCÍ, PRO MALÉ PRINCEZNY


ARTeDIVA - Umění má povznášet a žena inspirovat, Renata Glosová                                                                                                                                                             www.artediva.cz

Renata Glosová - módní návrhářka a designérka, sochařka, podporovatelka Ženskosti a inspirátorka. Ve své tvorbě propojuje vnitřní vedení s uměleckým projevem a ekologickým přístupem. Tvoří na principech zodpovědné a udržitelné módy. Přináší alternativu k problematice rychlé módy a toxické výroby. Etika celého procesu, od vize, přes tvorbu, až po vztah se spotřebitelem, je potřebnou hodnotou nové společnosti.  

"Umění má povznášet a žena inspirovat". Tato slova cítím hluboko ve svém srdci a taková je i má autorská tvorba ARTeDIVA. Oslovuji a rozvíjím v ženách jejich potenciál Ženskosti, Bohyně. Promlouvám skrze vědomou práci s barvami i motivy. V propojení obrazů s módní tvorbou a filosofií spočívá jedinečnost mé tvorby Artediva. A právě taková tvorba mi dává křídla. Věřím tomu, že taková tvorba pomáhá létat i druhým. 


MARTHA - Martha Gadula Papafoti                                                                                                                                                                                                                       www.marthadance.cz

Oblečení pro tanec, yogu, mateřštví i běžné nošení. Oblečení podporující ženství, kreativní a variabilní.                                                                                        Oblečení podporující ženství a tvořivost. Pro tanec, yogu, mateřství i pro běžné nošení. Oblečení pro bohyni i královnu.


Renata Součková.                                                                                                                                                              www.zrozenaprokrasu.cz

Věnuji se zakázkové tvorbě oblečení. Miluji šít šaty, haleny, sukně... prostě oblečení, které tvoří naše tělo zvenku, ale ladí s duší uvnitř. Každá žena je krásná a je nádherné, když se její krása rozpučí a otevře přes krásné oblečení. Záleží mi na kvalitě látek a dávám přednost přírodním materiálům ( len,  buretové hedvábí, bambus, viskóza, bio satén, madeira, bavlna). 

Miluji šít oblečení, které si žena obleče k běžnému nošení každý den z příjemných přírodních materiálů a zároveň nevšední nádherné lněné šaty, sukně, tuniky zdobené krajkou k slavnostním příležitostem.  Kolekci na letošním festivalu věnuji právě těmto nádherným romantickým šatům zdobeným krajkou, které díky přizpůsobivému šněrovnání v zadním díle vytváří krásnou ženskou siluetu a sluší každé ženě, která se svou duší pro ně rozhodne. Šaty otevírají a podporují ženskost.


Jana King Kochánková - KOKO fashion.                                                                                                                                 www.kokogarden.cz

MgA. Jana King Kochánková 
Studovala na PdFUK obor biologie a výtvarnou výchovu, odkud však byla vyhozena za své, tou dobou nezvyklé, názory. Následně vystudovala obor malby na Akademii výtvarných umění v Praze se stáží v New Yorku. Svá díla vystavovala v Praze, Berlíně, New Yorku, Antwerpách,atd. 
V roce 2007 založila svou oděvní značku KOKO fashion, která je lokální, ekologická, etická, kreativní a vytvořená s láskou v jejím ateliéru v Praze na Barrandově.  
Je lektorkou jógy a Metody 3x3, Renaty Sahani. 
Na svých cestách životem se setkala s šamany a učiteli z různých kultur.  Jejich učení praktikuje ve své "obyčejné" každodennosti. A toto vše pak jemně a laskavě s hravostí a radostí předává do svých děl výtvarných i do módy. Vlastně do celého svého života.)))

KOKO fashion zastupuje pestrou škálu modelů od elegantních přes extravagantní, večerní až po sportovní oblečení jako legíny, vhodné zejména pro cvičení jógy.
Každý model je velice pohodlným, originálním kusem.
V poslední době začala KOKO pracovat s i BIO BAVLNOU, která pochází od malých českých výrobců látek.
KOKO je etická, ekologická, lokální)
KOKO je ručně střižená, ručně tištěná a šitá v Praze)
KOKO je Vaše nová kůže. Kdo jí oblékne, již jí nesundá)))
A to vše s Láskou a Úctou)))
Jana Koko


Jitka Mikulášková - ŽENA BOHYNĚ - MÓDA ŠITÁ SRDCEM.                                                                                         www.zenabohyne.com

Jmenuji se Jitka Mikulášková a ráda bych se s Vámi podělila o příběh vzniku módy Žena Bohyně. „Šťastní dospělí lidé jsou většinou ti, kteří dokázali přenést své dětské vášně a touhy do dospělosti.“ Jasně si vzpomínám, že jsem v dětství chtěla být malířkou, tanečnicí, pomáhat lidem a být módní návrhářkou. Navzdory tomu všemu jsem vystudovala strojní průmyslovku a byť to tak nevypadalo, teď ji velmi oceňuji při tvoření a konstrukci střihů. Po malém bloudění mě naštěstí má touha dovedla zase zpátky k tvoření. Inspirovalo mě mnoho krásných a moudrých žen (samozřejmě i mužů), krása přírody kolem nás a láska k mému muži a dětem. Nejprve jsem začala malovat, pak znovu tančit a nakonec pro to vše jsem potřebovala to správné oblečení, ve kterém bych se cítila vždy krásně, pohodlně a svobodně. To vše vedlo k mým prvním pokusům, které se shledaly s obdivem a přáním ostatních je také míti. A tak vznikala zcela neplánovaně a pomalu tato móda. Všechny  modely jsou prodchnuté nadšením a smíchem při vytváření. Dávám do toho své srdce a věřím, že to ucítíte, když si je obléknete. 

V každé z nás sídlí Bůh či Bohyně, které můžeme transformovat několika způsoby. Prostřednictvím módy Žena Bohyně Vám nabízíme krásu, pohodlí a jednoduchost. Tato móda si zakládá na těchto bodech: POHODLNÝ MATERIÁL, FUNKČNOST, BAREVNOST, VARIABILITA. Přijďte si vyzkoušet naše oblečení a při pohledu do zrcadla uvidíte to krásné a božské ve Vás. A samozřejmě máme něco i pro naše milé muže :-) Těšíme se na Vás. Více o nás: www.zenabohyne.com 

KOLEKCE MAGDALENA -  zrodila se při mém putování po stopách Máří Magdaleny v Provence.Věřím, že na Vás dýchne láskou, tak jako na mne energie Máří Magdaleny, kterou jsem tak mocně cítila a cítím i do teď. Kéž Vás obejme a pohladí a vy se cítíte v bezpečí.
KOLEKCE VIOLA -  elegantní, krátká a konečně i úzká :-).
Velmi se hodí do města a kanceláře, ale také k slavnostním příležitostem, jako je divadlo či oslava.
KOLEKCE KOLOVÁ - nadčasová a ženská, základ šatníku každé ženy.
KOLEKCE JASNA A DĚVANA - příjemné a pohodlné svotrové kapátky, které Vás ozdobí ale i zahřejí.