Vystavující umělci a návrháři:

Marek Cinko                                                                                                                                                                                                                 http://inner-m-mastery.com/

Jmenuji se Marek Cinko. Nejdřív jsem dělal, co mě baví. Pak jsem chvíli dělal to, co mě nebaví. A teď zase dělám to, co mě baví. To stačí ne? :)

ATLANTIS

ATLANTIS

THURAKIEL    Byl jsem THURAK tys má EL společně THURAKIEL.“

THURAKIEL    Byl jsem THURAK tys má EL společně THURAKIEL.“

MISTR                “ V tichu ke mně přistup blíž,mistra v sobě objevíš.“

MISTR                “ V tichu ke mně přistup blíž,mistra v sobě objevíš.“

ZASVĚCENÁ“ Matkou zemí prostoupená, Odevzdaná, zasvěcená.„

ZASVĚCENÁ“ Matkou zemí prostoupená, Odevzdaná, zasvěcená.„

JMENUJI SE         GEADRIEL            "Dar který ti přináším vrhá světlo, kde byl stín."

JMENUJI SE         GEADRIEL            "Dar který ti přináším vrhá světlo, kde byl stín."


Otto Placht
www.ottoplacht.com
V 80. letech se věnoval expresionistické malbě a ve své tvorbě se snažil o výtvarné zmapování chaosu a teorie fraktálů.V roce 1984 měl první vlastní autorskou výstavu; v letech 1982–1988 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze a v letech 1990–1993 pak pracoval jako asistent v Ateliéru monumentální tvorby pod vedením Jiřího Načeradského.
V roce 1993 se vypravil do peruánského města Pucallpa a od této doby je jeho tvorba silně ovlivněna výtvarným projevem domorodých obyvatel džungle a exotickým prostředím amazonského pralesa. Později se oženil s dívkou z peruánského indiánského kmene Šipibó; mají spolu tři děti.
Střídavě pobývá v Peru a pražských Strašnicích. Je synem české lékařky Radany Königové.

Selection of Paintings from Exhibition “INBETWEEN the WORLDS” (LIMA 2019)


Lucie SvobodaSvoboda jako intuitivní projev
www.luciesvoboda.com
E-mail: lucink.art@gmail.com
Malovala jsem a kreslila od dětství, pak jsem měla možnost studovat Uměleckou školu sklářskou v Železném Brodě, po studiích následovala pauza a hledání místě ve společnosti a zařazení se do „pracovního systému“ na poměrně dlouhých 26 let .

Nedávno jsem se rozhodla k opuštění tohoto systému a dnes se doslova těším z každého dalšího dne, kdy můžu bez časového a fyzického omezení dělat to, co je mojí vášní - malovat.

ZATMNĚNÍ 

Akryl, 100 x 100 cm, 32,000 CZK

NOČNÍ

Akryl, 55 x 65 cm, 8.000 CZK

DUHA

Akryl 100 x 100 cm,  32.000 CZK

BETA

Akryl 100 x 100 cm,  32.000 CZK

ARCHETYPY

Akryl 100 x 110 cm,  32.000 CZK


Aneta Volrábová – malba pozitivní energie
E-mail: aneta.volrabova@gmail.com

Jmenuji se Aneta Volrábová. Vystudovala jsem keramický design a pedagogiku. Věnuji se pedagogické činnosti, zejména waldorfské pedagogice, výtvarné tvorbě a cestování.

V současné době se věnuji především malbě. Nerada používám malbu jako arteterapii, naopak se spíše snažím do svých obrazů přenést pocity radosti a pozitivní energii, aby ji mé obrazy mohly předávat dál. 


Renata Glosová příběhy květin
www.artediva.cz
E-mail: renataglosova@email.cz

Renata Glosová - výtvarnice, módní návrhářka, designérka, sochařka a podporovatelka ženskosti. Velmi osobitým přístupem v autorské tvorbě propojuje umělecké cítění s terapeutickým přesahem a s evolucí vědomého Ženství. Smysl umění vnímá v otevírání vědomí, probouzení citlivosti a vnímání krásy.

Na první, možná letmý pohled, ve své tvorbě zachycuji příběhy, v této výstavě konkrétně příběhy květin s jejich cykličností. Na další pohled je zde krajina duše vtisknutá do obrazů. A dále je tu rezonance s tématem toho, který se dívá. Obraz je zde nastaveným zrcadlem duše. Co vidí? Mým záměrem je povznášet a hladit duši pozorovatele. Prozařovat obrazy prostor skrze umění.


Lenka Vlášková – terapeutické mandaly
http://athelajart.cz
E-mail: athelaj.art@email.cz
Na své cestě jsem již mnoho životů, již od pradávna. Ale nyní jsem si jistá a cítím, že naplňuji opravdu to, co bylo a je mým „záměrem“, že v tomto životě jsem konečně procítila, proč se mi vše děje a jaký to má pro mě význam, moje vědomí začalo kráčet z té mlhy do úplně jiné roviny a navracím se opět k sobě. Moje cesta vedla přes vlastní zkušenost, přes vlastní prožitky, z kterých jsem čerpala moudrost. Tento proces nekončí naopak je nekonečný, a proto se má práce mění přesně s tím, jak kráčím. Odevzdala jsem naučené pravdy, a ubírám se směrem, který je mi z celého srdce blízký a to je předávat moudrost, která pramení z mých vlastních prožitků. Cílem a záměrem mé tvorby je jedinečná pravda každého, kdo je připraven se dotknout něčeho tak úžasného. To předávám ve svých malbách.
Maluji mandaly ale také obrazy s určitou tématikou osobního rozvoje. Malby jsou terapeutické, odkrývají skryté programy a tím léčí a pomáhají v osobním růstu. Maluji technikou tečka vedle tečky - akrylem. Moje tvorba je zaměřená na léčivé energie, které otvírají temné kouty a dostávají je na světlo a tím je léčí.


Renata Buršíková detaily přírody
E-mail:renatabursikova@seznam.cz

Jsem amatérská fotografka. Skrze zrcadlovku se snažím zachytit přírodu a její kouzlo.
Mým nejoblíbenějším objektem je příroda, zdánlivě jednoduché a běžné detaily, makro. Občas si s radostí odběhnu fotit starý plot, staré domy,… Vše má jedno společné. Objekt na mě musí působit emočně, citově, musí z něj něco vyzařovat.

Toulky emoční. Prodejní ceny budou podle formátu cca 350,-Kč, 500,-Kč

Renata Buršíková - Relaxační svět

Renata Buršíková - Kapičkový sen

Renata Buršíková - Radost létavá

Renata Buršíková - Nech se vést

Renata Buršíková - V jeskyni snů


Antonín Gavlaskrajiny světla
www.art-image.cz
"Všestranný výtvarník, zabývající se malbou, keramikou, smaltem, skulpturou a fotografií.  Vyučoval výtvarné techniky na různých školách, nyní už jen jako samostatný výtvarník. Je ale i členem UVU ČR, předsedou Výtvarného spolku In Signum v Ostravě, kde taktéž pořádá různé výtvarné projekty, výstavy a sympozia, vede spolkovou galerii v Ostravě."

Přes různé techniky je vždy spojující námět - Krajiny světla. Jde vždy o poloabstraktní kompozice, jakési fantaskní, neskutečné krajiny, tvořené a prozářené světlem. Tento prostor mezi nebem a zemí je někdy oživen siluetami postav, jindy jen geometrickými světelnými jevy.  Světlo je tu jako symbol všeho dobrého, pravého, pravdivého, vznešeného a krásného. Světlo je symbolem života, je vždy i naším cílem, vše živé se dere ke světlu. 


Tereza Terra – příběhy duše
"Atelier Terra - Atelier ZeMě Obrazy,příběhy,srdce,duše a zázrak..."
" Chceš realizovat své sny? Probuď se!"" 
R. Kipling

"Moje obrazy duše jsou příběhy. A tyto příběhy ve mě vzbuzuje právě "" Terra"" ve své kráse, úplnosti a jedinečnosti společně se všemi barvami, zvířaty, lesy a loukami a v neposlední řadě také lidmi.. Kdo je Terra? Terra neboli naše krásná Země je pro mne nevyčerpatelným zdrojem inspirace..
A za to jí i všem lidem Děkuji."


Simona Němcová – obrazy duše - Sumi-e, japonská tradiční malba
www.sumi-e.cz
E-mail: Limidus@gmail.com

Zen Brush Meditation. Japonské  Sumi-e ve skupině zakomponované do meditačního rámce.  Inspirace momentem přítomnosti a vyjádření vnitřního naladění tahy inkoustem na papír. Individuální podíl meditujích na společné performaci. Výsledné dílo je reflexí okamžiku a krokem k vlastnímu porozumění. Vzniklé práce by bylo možno vystavit formou dočasné koláže na místě.

Sumi-e je japonská tradiční malba inkoustem na rýžový papír vycházející z kaligrafie. Zen meditace je úzce spojena s tímto směrem, jelikož byla praktikována současně s kaligrafií nebo malbou, kde se vniřní rozpoložení odráží ve výsledném díle. Zen Brush Meditation napomáhá k vyjádření individuálních nálad pomocí štětce a zároveň podporuje skupinovou sounáležitost.


Lenka Martonováintuitivní tvorba
lim.atelier001@gmail.com

Maluji od roku 2013. Na jógovém cvičení jsem se seznámila s Mgr. Janou Burianovou, ke které jsem posléze začala docházet na kurz malby a kresby. Absolvovala jsem kurz Psychografie (Automatické kresby) u paní Marie Machkové a také kurzy reflexní terapie dle Ing. Jiřího Janči. Všechny tyto zkušenosti se snažím vnášet do své tvorby. Maluji olejem, akrylem a akvarelem na plátna, dřevěné desky, destičky a papír. Pro své malované miniatury si vlastnoručně vyrábím dřevěné rámy. Akvarel ráda kombinuji s perokresbou. Se svými obrazy jsem se účastnila několika výstav jak soukromých, tak mezinárodních. Od prosince 2017 jsem na volné noze a tvořím také vlastní autorskou keramiku.

"Má tvorba je velmi intuitivní, pocitová, neplánovaná. 
Od mozkové příhody, kterou jsem prodělala v roce 2015 ve svých čtyřiceti letech se má témata tvorby neustále vyvíjejí dle průběhu mého zdravotního stavu. Nejdříve to byly ženy, kdy jsem měla potřebu poukázat na vnitřní krásu, jemnost a křehkost ženy. Posléze to byly vnitřní světy a krajiny duše. Nyní mám silnou potřebu se obklopovat anděly, které kolem sebe vnímám a cítím.  
Maluji olejem, akrylem a akvarelem na plátna, dřevěné desky, destičky a papír. Akvarel ráda kombinuji perokresbou. Také maluji na miniaturní plátýnka např. v rozměru 5x5cm, pro které si vlastnoručně vyrábím dřevěné rámy.  Se svými obrazy jsem se účastnila několika výstav jak soukromých, tak mezinárodních. Největší pocty se mi dostalo nabídkou vystavit své obrazy v galerii ""Cesty ke světlu"" pana Zdeňka Hajného, kterou jsem bohužel musela odmítnout (byla mi přislíbena možnost další spolupráce)"

1. Zasněná - 4500,-CZK
Zasněná, akryl, plátkové stříbro, měď,dřevěná deska 50x50cm

2. Mrazivá 5000,-CZK
akryl, plátkové stříbro, měď, dřevěná deska 40x60cm

3. Maková 5000,-CZK
akryl, plátkové stříbro, dřevěná deska 40x60cm

4. Divoká 5500,-CZK
akryl, plátkové stříbro, měď, dřevěná deska 60x60cm

5. Posvátné ticho 9000,-CZK
 olejomalba, plátno 100x100cm


Jitka Vrzalová – harmonizační obrazy
FB: MandalaArtJV
Harmonizační obrazy s minerály o velikosti 100x100 cm 
ceny od 15.000,- do 20.000,-

Jana Valouchová – obrazy pro duši
jana@rytmickabytost.cz
www.pro-zmenu.comwww.rytmickabytost.cz
Jmenuji se Jana Valouchová a jsem průvodcem na cestě osobního vzestupu těm, kteří se tak rozhodli. Zabývám se tvorbou transformačních obrazů, které svými vibracemi působí na Duši jedince a také provozuji poradenskou činnost v oblasti duchovního rozvoje. Jsem vděčná za všechny, kteří se rozhodli vlastní vůlí  vystoupat až k Míru v Duši i na Těle. Děkuji a přeji nám krásný a ničím nerušený let ;)).

Tvořím obrazy pro Duši - nesou v sobě energii změny, hojení ran, dodání sil, či otevření dveří k ukrytému. Maluji transformační obrazy,  zrcadlení Duše, osobní patrony a strážce, či obrazy, které rozšiřují vnímání.  Je možné mne oslovit v případě zájmu o obraz osobní, partnerský, nebo rodinný. Maluji přímo na energii dotyčného. Zohledňuji také, místnost, ve které obraz bude, aby podpořil přirozený tok energií. 

"Zpívám Tvému Srdci" - 50*60 cm, cena 3200 Kč

"Síla Posvátnosti" - 90*75 cm, NEPRODEJNÉ

"Prozření" - 50*70 cm, cena 2500,- Kč

"Probudím Tvou vnitřní Sílu" - 40*50 cm, NEPRODEJNÉ

"Můj Chrám" - 60*80 cm, cena 4500 Kč


MgA. Vladimír Kiseljov - PŘÍBĚHY SVĚTLA - výstava maleb
www.kiseljov.net 

zrealizoval již přes 80 samostatných výstav maleb - mimo jiné na Biennale ve Florencii, dále na největší mezinárodní výstavě scénografie - Prague Quadriennale 2015, v Berlíně, Vídni, Lipsku, Edinburghu, Kodani, Ženevě, 3x v Praze v Galerii kritiků, v Brně ve Wannieck a Richard Adam Gallery aj. Věnuje se také tvorbě nástěnných maleb (v roce 2015 namaloval největší nástěnnou malbu v ČR o ploše 600m2 v Tišnově u Brna), scénografii a operní režii (Parsifal v ND Brno aj.). V roce 2014 dvakrát vystupoval v přímém přenosu v České Televizi se svou živou malířskou performancí na klasickou hudbu. Jednalo se o účinkování v Tečce páteční noci 10.10. a Dobrém ránu 21.11.

Obrazy Vladimíra Kiseljova vyjadřují jeho komplexní synestetické vnímání světa - autor vnímám hudbu a všechny vjemy barevně a svými obrazy tedy vzácně propojuje všechny smysly diváka - barvy, filosofický význam, hudbu, pohyb, prostor a čas. Jeho tvorba je každodenně velmi hluboce promýšlená a prožitá autentická přímá vnitřní cesta, přetvořená do uměleckého díla, které je silné a vyzařuje pozitivní energii - a jeho vhled do mechanizmů světa. Autor vždy na vernisáži komunikuje s publikem, poskytuje výklad svých obrazů, čímž osvětluje poutavé příběhy a symboly, které jsou v nich obsaženy. 


Výtvarná skupina Úterý, Poláčková volná tvorba

Seskupení výtvarnic zabývajících se různými směry a technikami. Pravidelně se naše tvorba střetává v úterý, v keramické dílně. Úterý nás těší.
V rámci skupiny vzniká velmi různorodá volná tvorba. Zabýváme se malbou, grafikou, prostorovou tvorbou, především nás ale spojuje tvorba keramická. 

Marie Brožová - Otevřený ateliér Marie Brožové                                                                                                                                                                                   www.pastelky.cz

V rámci projektu Obhajoba pastelky Marie Brožová vytvořila v Česku i v zahraničí bezmála 200 velkoformátových obrazů, aby ukázala že pastelky nejsou jen hračka pro děti, ale kvalitní výtvarná technika, která má velké možnosti a přitom je dostupná všem. Za svou unikátní techniku pastelek získala řadu mezinárodních ocenění. Od roku 2009 provozuje autorskou Galerii Pastelka v centru Prahy.

Otevřený ateliér Marie Brožové, která v rámci svého projektu Obhajoba pastelky představuje svou unikátní techniku pastelek a rozpráví s návštěvníky o krajině fantazie. Kreslení doprovází výstava obrazů a široký výběr reprodukcí, publikací, kalendářů a pohlednic z jejího autorského vydavatelství.
 


Josef Matějka Dřevmuž – dřevěné artefakty

Tvorba Dřevmuže otevírá a zprostředkovává komunikaci s našimi předky, dávnými Druidy, Stromolidmi, Elfy. Skrze kontury dřeva, tvary, vůně, vibrace, hmatový a zrakový vjem k nám jeho tvorba hovoří jazykem duše. Pomáhá nám rozpomenout se na naše spojení s přírodou a na to, že i my sami máme někde, v prostoru, v rodině, na světě a v životě své kořeny. Jeho objekty doslova nutí k zamyšlení nad naším vztahem k přírodě, ke dřevu i k bytí jako takovému. On sám vnímá stromy jako živé bytosti, přírodu jako posvátný chrám a prostor pro rozvoj lidského ducha. Materiál, ze kterého tvoří, aktivně vyhledává a jak sám říká „loví“ na svých toulkách po cestách i necestách, zachraňuje zpola ztrouchnivělé kusy a někdy doslova z popela a prachu povstává jeho dílo, tak jako se bájný Phoenix znovu rodí z ohně a popela. Někteří vnímaví jedinci poukazují na léčivé vibrace vycházející z amuletů a šperků. Jeho plastiky vytvářejí v prostoru kromě překrásné estetické složky také energetické léčivé pole, v jehož přítomnosti má člověk pocit klidu a naplnění, podobně jako při procházkách lesem. Tytéž objekty mají dokonce schopnost harmonizovat prostor, čistit energie v domě a chránit před negativním zářením. Propojení tvarů, vůní, barev, struktur, vibrací, lesku, světla a stínu vtáhne návštěvníka do světa DŘEVA, do světa na nějž jsme mnozí zapomněli, jež však i přes to, nikdy neztratil nic ze své hloubky, krásy, tajemství a kouzel. - JAZYKEM ZEMĚ NAPSALA PAVLA DUDKOVÁ

DRUID - KAŠTAN,VODNÍ ŘASA 
DRUID - KAŠTAN,VODNÍ ŘASA 
DRUID - KAŠTAN,VODNÍ ŘASA 

Michaela Švejdová – spiritual art


JOVAAN - šaty jako odraz duše, Jovana Šilarová                                                                                                                                                                                              www.jovaan.eu

Jmenuji se Jovana Šilarová a maluji originální hedvábné šaty pro ženy. Možná to zní banálně, ale nejsou to obyčejné šaty.  Symboly motýlů, kolibříků, spirál, hadů, barvy, způsob zpracování a výběr materiálu pomáhají harmonizovat tělo i duši ženy, která si je oblékne. Volba padla na tento materiál kvůli jeho úžasným vlastnostem. Je jemné, chová se jako druhá kůže a je to přírodní materiál, na který se dá malovat. A tak vznikla značka "JOVAAN - ŠATY JAKO ODRAZ DUŠE
Maluji hedvábné šaty se záměrem na podporu vašeho růstu, ke kráse nejen fyzické, ale i vnitřní. Můžete si vybrat nejen na www.jovaan.eu, ale mohu Vám vytvořit šaty přímo pro Vás. 

KOLEKCE: CESTA ZA SVOBODOU, TRANSFORMAČNÍ, ŠAMANSKÁ, POSVÁTNÁ SEXUALITA, VÍLÍ, ŽIVLOVÁ, OCHRANNÁ , PODPORUJÍCÍ, PRO MALÉ PRINCEZNY


ARTeDIVA - Umění má povznášet a žena inspirovat, Renata Glosová                                                                                                                                                             www.artediva.cz

Renata Glosová - módní návrhářka a designérka, sochařka, podporovatelka Ženskosti a inspirátorka. Ve své tvorbě propojuje vnitřní vedení s uměleckým projevem a ekologickým přístupem. Tvoří na principech zodpovědné a udržitelné módy. Přináší alternativu k problematice rychlé módy a toxické výroby. Etika celého procesu, od vize, přes tvorbu, až po vztah se spotřebitelem, je potřebnou hodnotou nové společnosti.  

"Umění má povznášet a žena inspirovat". Tato slova cítím hluboko ve svém srdci a taková je i má autorská tvorba ARTeDIVA. Oslovuji a rozvíjím v ženách jejich potenciál Ženskosti, Bohyně. Promlouvám skrze vědomou práci s barvami i motivy. V propojení obrazů s módní tvorbou a filosofií spočívá jedinečnost mé tvorby Artediva. A právě taková tvorba mi dává křídla. Věřím tomu, že taková tvorba pomáhá létat i druhým. 


Roduslava s.r.o. - Skrze slovanskou módu, její vnejší krásu pomáháme objevovat a probouzet i krásu vnitřní. - Ing. Eva Marečková                           www.roduslava.cz

Eva   Autorka projektu Roduslava, iniciátorka, spojovatelka i tvůrce S několikaletou praxí v zahraničním obchodě, výzkumu trhu, marketingu a managementu. Baví ji různorodost a má široký záběr zájmů: přes slovanství, rodové statky, permakulturu až po sport. Plná energie, dělá věci, které ji baví, má ráda synchronicity a kvantové skoky :-)  ...

Jako mnoho jiných, ani my jsme ne/(h)řešili módu :-)                                                                                                                                                                                Módu, která na nás křičí z výloh obchodů, módu, kterou nám diktují módní tvůrci a kterou nám předkládají média. S novinkami pro každou sezonu, jen abychom byli „in“. Módu bez ohledu na to, odkud pocházíme, kdo jsme a co chceme svým oblečením vyjádřit. Postupně jsme se začali probouzet. Dnes jsme si vědomi toho, že jsme Slované. Každý z našeho týmu chce být svým způsobem více v souladu s přírodou, se svými rody, předky, s hlubokou touhou, aby nám na Zemi bylo líp :-)                                                                                                                                                                                                                                      Naši předkové nám odkázali mnohá dědictví ve formě vědomostí, předávaných tradic a zvyků, které měly zachovávat rovnováhu našeho energetického systému a vytvářet soulad s přírodou.


MARTHA - Martha Gadula Papafoti                                                                                                                                                                                                                       www.marthadance.cz

Oblečení pro tanec, yogu, mateřštví i běžné nošení. Oblečení podporující ženství, kreativní a variabilní.                                                                                        Oblečení podporující ženství a tvořivost. Pro tanec, yogu, mateřství i pro běžné nošení. Oblečení pro bohyni i královnu.


NOVODREVO - Ing. Ľudmila Kacejová                                                                                                                                                                                                                   www.novodrevo.sk

Moja cesta k tvorbe odevov bola zdanlivo kľukatejšia. Ihlu som prvýkrát vzala do rúk ako sedemročná, ked som detskými veľkými stehmi vyšila mame obrúsok s púpavou. Jej pochvala a pohladenie mi zostalo v duši natrvalo. Od tej chvíle sa ihla, niť a kúsok látky stali mojou veľkou záľubou. Tá pretrvávala celé detstvo aj dospievanie. Šila som popri štúdiu chémie  na VŠ, aj potom na dlhoročnej materskej dovolenke, popri starostlivosti o deti a práci v účtovníckej firme. A po skončení 15-ročnej MD a rozpade účtovníckej firmy som si kládla otázku, ako a čím si zabezpečiť  živobytie. A prišla úplne jasná odpoveď: "Veď skús robiť to, čo celý život robíš veľmi rada - ši!"  A uvedomila som si , že som to vždy chcela robiť. Ale z rôznych rozumových dôvodov som si to nedovolila. Tak som sa pustila cestou svojho srdca aj v oblasti svojho profesného života.                                                                                 

Zapodievam sa tvorbou novodrevných odevov. Sú to odevy inšpirované minulosťou, zároveň však spĺňajú požiadavky na odev súčasného človeka. Návrh, strih, ušitie a dekorovanie odevu robím na mieru každému zákazníkovi. Tým sa stáva každý model jedinečným a osobitým.  Šijem prevažne z prírodných materiálov ako sú ľan, bavlna, konope, vlna alebo zmesových látok, ktoré majú veľký podiel prírodného vlákna. Výšivku na odevoch robím ručne.                                                             


LAVLNA - Iveta Hruščová                                                                                                                                                                                                                                         www.lavlna.sk

Jemnosť vlny, jej vôňa a farebná rozmanitosť, možnosť kombinácie s inými materiálmi vyvoláva vo mne pocit radosti, neobmedzených možností, pocit prekvapenia a očakávania pri tvorení. Je to ako keby som maľovala vlnou... Inšpiráciu nachádzam všade okolo seba, v prírode, v architektúre, v ľuďoch... Na konci každej práce prichádza moment sladkého prekvapenia, moment, ktorý ma opäť posúva do budúcnosti s novými výzvami, nápadmi a energiou začať niečo nové.                                                                                                                                                                                                                                                         Každý kúsok je výnimočný a je tvorený s láskou – ku kráse, k výnimočnosti, k hľadaniu nových možností. Je to umenie, do ktorého sa môžte zahaliť a nechať vyniknúť vašu ženskosť, originalitu, jedinečnosť...

Pri výrobe používam výhradne najjemnejšiu austrálsku merino vlnu najvyššej kvality spracovávanú v Taliansku a prírodný hodvábny šifón. Takže šály vyrobené z týchto delikátnych materiálov sú jemné a mäkké na dotyk so zachovaním stálej farebnosti.                                                                                           Celý výrobok je vytvorený z jedného kusu bez šitia!                                                                                                                                                                                         Je označený logom a visačkou ateliéru s návodom na údržbu.