Aktivace Třetího oka a Mohendžodáro

(18.05.2019, 16:00, Červený stan - balkón foyer)

Aktivace Třetího oka a Mohendžodáro

Existují techniky, které dokáží probudit aktivitu třetího oka.

Víte, že většina žen nedokáže správně používat aktivitu svého Třetího oka. Jejich oko spí, je neaktivní. Nebo se ženy rozhodují pouze na základě svého rozumu, nebo svých strachů a pochybností, nebo naopak přehnaného optimismu... A tak vznikají fatální chyby...

Zní bláznivě, protože tak často slýcháme, že člověk musí nejprve meditovat minimálně deset let, nebo že se jedná o něco tajemného, nebezpečného a také nedosažitelného.

Naučíte se tři základní kroky, díky kterým zcela změníte názor na Aktivaci Třetího oka.

Přednášku povede MUDr. Monika Sičová, zakladatelka Mohendžodáro. Jejími kursy prošlo více než 5.000 žen, kterým pomohla s kultivací ženské sexuální energie a propojením dělohy, srdce a třetího oka. Školy jsou akreditované Mšmt, a více než dvěstě žen se samo stalo lektorkami Mohendžodáro a učí tyto techniky ve všech městech Čr a také v sedmi zemích Evropy.

Naučíme se veškeré zákonistosti, tak abyste mohly samy praktikovat doma po dobu 21 dní. Pochopíme, kde nedělat chyby a kde naopak zaměřit svou plnou pozornost, abychom opravdu dosáhli výsledků.

Jedná se o účinné techniky, která vás provede krajinou třetího oka a zároveň aktivují oblast dělohy a srdce, takže jsou tyto vaše nové schopnosti bezpečně ukotvené v těle.

Aktivace třetího oka je důležitá pro každého člověka. Nejde jenom o to, umět se intuitivně správně rozhodnout, neboli vědět dopředu bez vědění. Ale i správně vytušit, když se jedná o životní situace, které mohou být pro nás životu nebezpečné. Každý dospělý může tuto schopnost znovu probudit, aktivovat a přivést k životu. Děti mají tuto schopnost plně otevřenou do dvanácti let a lehce aktivovovatelnou, můj syn dokáže například vidět se zavřenýma očima ( tedy se šátkem na očích) svět kolem sebe, hrát pexeso a běhat slalom. Podle TibeŤanů je to Šivanetra, Oka Šivy, Oko Tantry. Dostanete do ruky účinný nástroj, který si budete pak sami doma praktikovat po dobu 21 dní. To je doba, která je potřeba, aby se plně aktivoval potenciál techniky Mohendžodáro. Ve středu našeho čela, hlouběji v mozku, se nachází žláza s vnitřní sekrecí, epifýza, neboli třetí oko. Toto centrum se v dospělosti uzavírá a musíte jej trénovat, aby zůstalo aktivní. Ale jakmile mu začnete věnovat pozornost, okamžitě obživne! Je jako malé dítě, které čeká na pozornost. Je to nejsnadněji aktivovatelná část našeho mozku, místo kde máme přímý kontakt s vědomím. Jenom musíte vědět, jak jej najít a jek jej aktivovat. Najdete jej tak, že volně zavřete oči, potom se lehce podíváte za zavřenýma očima nahoru a do středu. Volně dýcháte a pak už jej máte! Vaše pozornost je uprostřed vašeho obočí. Snadno v tento okamžik zastavíte veškeré vaše myšlenky, stanete se pozorovatelem. Naučíme se, jak tímto místem nadechovat pránu, životní energii. Naučíme se techniky, které zároveň aktivují nejdůležitější ženská centra a to: dělohu a srdce a třetí oko. Díky tomu se jedná o absolutně bezpečné dovednosti zakotvené pevně v těle. Naučíme se techniky, které vás s lehkostí a intuicí povedou životem. Jedná se o teoretický, ale i praktický seminář.

-kurs je určen výhradně pro ženy

-naučíte se kompletní základy Mohendžodáro

-většina lidí nedokáže správně používat své třetí oko

- projdeme 3 klíčové kroky a pochopíme jejich zákonitosti

-kurs zahrnuje důležitou teorii a navazující praxi ( 70:30)

Mohendžodáro je systém tantrické jógy pro ženy, pochází z nejstarší tantrické civilizace. Díky ásanám Mohendžodáro a jejich správnému praktikování se doslova probudí ženský hormonální systém zpět k životu, aktivují se vaječníky, děloha a štítná žláza. Hlavní pozornost je na aktivaci šišinky, třetího oka. Výsledky jsou okamžité, bezpečné, prakticky uchopitelné a použitelné v každodenním životě.

MUDr. Monika Sičová

Zakladatelka tantrického hnutí Mohendžodáro pro ženy. Její žákyně vyučují po celé republice, ale i v mnoha státech Evropy, a jiných koutech světa. Je přímou žákyní osvícené učitelky tantry, Mahasatvaa Ma Sarity, která pokračuje v linii Mistra Osho. Vystudovala u ní mimo jiné certifikovaný lektorský kurs pro učitele tantry, Sex to Supercouciousness. Promovala na první lékařské fakultě University Karlovy v Praze. Studovala Osho meditační terapie a hara masáže v Puně v Indii. Absolvovala tantrické tréninkové programy podle Deva Bhardwaje, šamanství zažila na svých cestách v Indii a Srí Lance. Velkou praxi získala u své kolegyně, kolumbijské šamanky Ambu. Za svůj profesionální domov považuje Meditační Centrum Lažánky, kde působí od roku 2001. Lékařskou praxi pověsila na hřebík, protože nesouhlasí s necelistvým způsobem léčení. Odmítla lobby farmaceutických firem. Ovšem lékařů si váží a uznává jejich umění.

mohendzodaro.cz