Endometrióza v Naturoterapii

(20.05.2018, 12:00, Zasedací místnost)

Přirozenou cestou život bez bolesti i neplodnosti

Endometrióza je ženské onemocnění, při kterém se částečky endometria nacházejí mimo dutinu děložní. Lokalizace těchto částeček nemusí být omezena jen na oblast pánve ženy, ale může se vyskytovat kromě srdečního svalu a sleziny prakticky kdekoli.
Onemocnění se projevuje nejčastěji bolestivou menstruací, dlouhodobými bolestmi v podbřišku, bolestmi při pohlavním styku. Nezřídka je endometrióza i příčinou neplodnosti ženy." - cituji z oficiálního lékařského serveru endometrioza.cz

Že to neslyšíte poprvé? Ach ano, já vím... vím jaká je to bezmoc. Sama jsem touto nemocí prošla v době, kdy o ní ještě pramálo věděli a samotné mi bylo 23let. Ale nevzdala jsem se a s láskou si vzpomněla na učení našich předků, na jejich rady ohledně užívání bylin, dobré stravy, pohybu. Dnes už je to několik let, co jsem zdravá a mám krásného zdravého a silného syna.

Gabriela Tuatti

Můj příběh začíná v mých 23 letech, kdy jsem z čista jasna skončila v nemocnici a po náročné operaci jsem si vyslechla diagnózu, kterou mladá holka fakt určitě nechce slyšet. Ale nedala jsem se a navzdory všem prognózám jsem našla cestu ke zdraví, čehož důkazem je zdravý a silný syn Gabriel, který se mi narodil o 7 let později.

www.gabrielatuatti.cz