Cesta poznání

(18.05.2018, 15:00, Modrý sál)

Žensko - mužské setkání v posvátné krajině

Umožňujeme ženám a mužům se spolu setkat na pouti v léčebném prostoru posvátné krajiny.
Šamanské kultury celého světa při některých obřadech v přírodě dočasně rozdělují ženy a muže, aby tak znásobily efekt jejich opětovného setkání. V české krajině se nachází mnoho obřadních míst se slovanskou tradicí, které k posvátné pouti přímo vyzývají.
Provádíme krajinou, která má v sobě cosi posvátného a která reflektuje vnitřní rozpoložení- vnitřní svět. Dochází tak k propojení dvou světů - světa vnějšího se světem vnitřním. Posvátná pouť umožňuje ženám a mužům odložit cestou zátěže a zvyky, které již nepotřebují a které jim již neslouží. Zároveň také umožňují propojení ženské energie s mužskou.
Pouť ženám nabízí možnost projít jejich iniciační stezku - a mužům jejich stezku zasvěcení. Poutě v sobě skrývají blahodárné léčebné účinky pro tělo, mysl i duši.....
Posvátnou krajinou a žensko-mužskou energií Vás provede Linda Kubačáková a Jan Kroča.

Linda Kubačáková a Jan Kroča

LINDA KUBAČÁKOVÁ Je lektorka kulturních odlišností, terapeut a průvodce vnitřními světy. Propojuje korporátní svět se světem duchovním a poukazuje tak na provázanost obou světů, na propojení světského a duchovního. Je absolventkou Ostravské Univerzity Filosofické fakulty se zaměřením na anglický jazyk. Na Univerzitě Nové Doby získala Linda znalosti a dovednosti z oblasti východních filosofií, meditačních technik, šamanismu, autohypnózy a hypnoterapie a dalších oborů zabývajícími se tématy myšlení, uvědomování a mystiky. V New Yorku absolvovala studium na International Institute of Image & Communication. Lídršip výcvik na Emirates Training College v Dubaji. 11 let žila a pracovala ve Spojených Arabských Emirátech pro společnost Emirates, kde v rámci své profese měla možnost procestovat takřka celý svět. Poznání světa, lidí, kultur a náboženství tak zúročuje ve svých seminářích v rámci kulturních odlišností v byznysu a také v rámci seminářů osobního rozvoje: Cesta Bohyně a Cesta poznání. Můžete se s ní potkat na individuální terapii nazvané Na cestě s Lindou. Linda věří, že rozvoj osobnosti a duchovní vývoj je CESTA a ne cíl. Mgr. JAN KROČA - Vzděláním je historik, věnuje se geomancii a hermetismu, napsal řadu knih a článků o české krajině. Působím i jako průvodce po posvátných místech, magických horách a pramenech, iniciačních stezkách, ezoterických stavbách. Rád každému vybere osobní léčivá místa přesně na míru.

www.time4change.cz/