Jak jsem si dovolila jíst jenom “trávu"

(16.05.2020, 10:00, ALLfest Live)

aneb “Co se stalo s mým tělem, když jsem se stala vegankou”

neboli aneb “Co jsem si umožnila, když jsem se stala vegankou” Příběh pro povzbuzení ke své síle a zodpovědnosti za své tělo, nejen o jídle, ale i o vý-živě jako takové , o tom jaké to je, když víme, co nás skutečně vyživuje, oživuje a dělá nám dobře. O zkušenostech z výživového cestováním, které se začlo už v mých patnácti, a kdy mě ta jiná výživa pomohla uzdravit své tělo, obnovit plodnost v těle, stát se maminkou dvou dětí, až jsem nakonec našla toho nejlepšího výživového poradce, který mi dovoluje jíst si třeba i to samé, pro okolí "nevýživné”, a přesto se cítím velmi dobře a jsem celý rok na zdravá (určitě na 90%). O velmi intuitivnímu přístupu k jídlu a životu, ve kterém si jím plně podle vlastního pocitu, takže jsem si dovolila jíst i jen tu “trávu” , tedy to JemnéRaw veganské jídlo.

Odkaz na video zveřejníme v sobotu

Jana Matasová

Jana Matasová je certifikovaná regresní terapeutka, která s pomocí metody Holistické regresní terapie a Spirituální regrese mezi životy podporuje druhé při jejich sebeuzdravování, sebepoznání a návratu ke své síle a celistvosti. Je členkou Mezinárodní asociace regresních terapeutů: The Earth Association for Regression Therapy. Fascinuje jí, jak v regresích vede každého podvědomí (vyšší Já, …) velmi jemně a přitom přímo tam, kam potřebuje a péčí o kořeny se rozpouští bloky, rozmotají uzle a lidé se uvolní plnějšímu prožívání štěstí v životě. Těší ji, když druzí sami objevují svůj sebeuzdravující potenciál, kontinuitu a Velký klid. A je vděčná, že může být při tom, když otevřeně a s láskou prožívají, kým opravdu jsou, přijímají radost i její stíny a poznávají, že se vše tady na Zemi děje smysluplně. 
 Odmala miluje přírodě, umění a vystudovala obor psychologie - výtvarná výchova pro střední školy na Pedagogické fakultě. V dospívání se rozhodla uzdravit si své četné slabosti těla a bolesti duše, což ji přimělo zabývat se sebeuzdravováním, výživou těla a psychosomatikou. V pozdějším věku, když procházela bludným kruhem několika samovolných potratů, ji život přiměl jít v sebeléčení dál a hlouběji. Obnovila a posílila svou důvěru v život, tělo i sebe samu.  Během role maminky ji tělo od vegetariánství dovedlo k veganské syrové stravě a intuitivní výživě, která ji dává už osm let hojnost energie a zdraví po celý rok. Z lásky ke svému tělu a k přírodě vytvořila styl příjemného raw veganského jídla, které se snadno tráví i jednoduše připravuje, tzv. JemnéRaw.