Když fénix povstává z popela

(19.05.2018, 17:00, Hradní sál)

Zrození do poslání života, fénix v popelu

Osvícení naší cesty může procházet silnou destrukcí a vnější svět se spojí, aby tě udržel v nasměrování. Memusí to zvenčí vypadat utěšeně a ty uvnitř víš, že to je ten nejvhodnější způsob, jak tě udržet v blízkosti tvého poslání. U mne to bylo Buď a Nebo … a přitom jsme vnitřně cítila, jak bezpodmínečný směr to je.bSmrt manžela, odchod z ředitelské pozice, odstěhování syna… ideální prostor jen pro sebe… ale prázdnota, nejistota a přitom přítomnost vedení, poznání a souvislosti. Nauka, meditace a buddhistické učení, kterým jsem předím procházela dostalo nový rozměr - realizace. Zkoušky, prověření a zasvěcení… Mnohdy jsou nové začátky maskované za bolestivé konce… - jak poznat, že jsi na své cestě vedený správně, jak poznat nezávislost od závislostních vztahů, jak se nerozpustit ve vztahu a co znamená být věrný sobě, jak rozpoznávat synchronici a kde se skrývají naše omezení a jak s nimi můžeme naložit pomocí vhledů a souvislostí. Hlavně nikomu nepomáhej - ale jen BUĎ. Co znamená být sebou? Jak být v přítomném okamžiku a jak otevřít srdce. Nejednou jsme tohle slyšeli - ale co to skutečně znamená?Jak to, že víme, že se dá vylečit z mnoha nemocí a jen někteří to dokáží? 
Na našem setkání vám skrze osbní příběh a nauku poukáži na možnosti vstoupit k sobě tak abychom se s vnitřním potenciálem potkali a viděli možnožnosti skrze spojení těla, řeči srdce a mysli.
s láskou Monika Hasalová www.vedomyzivot.com

Mgr. Monika Hasalová

Mgr. Monika Hasalová je známá pro svou autentičnost, zkušenost a hlubokou moudrost, kterou s láskou přináší. Pracuje se slovem, s tělem, srdcem, myslí a emocemi. Monika je průvodcem přechodových procesů a pracuje celostně v souladu s místem, přítomnými lidmi a přítomným okamžikem. Je nositelkou Zrcadlové moudrosti, kterou působí už svou přítomností. Její dovedností a předností je schopnost vidění souvislostí. Propojuje jednotlivé události ve srozumitelný celek. Doprovází lidi při vyjímečných událostech a provádí svatební rituály a i rozchody či podporu lidí při ztrátě blízké osoby. Ke smrti mám velký respekt a úctu. Pomůže vám ukázat, jak souvisí vaše vztahy s vaším zdravím, se štěstím a vývojem vašeho dítěte, s prosperitou a hojností vašeho života. Pracuje celostně – skrze tělo – řeč a mysl a srdce. Jejím cílem je, abyste viděli princip a uměli si pomoci sami. Monika vede Univerzitu vědomého života AMONIT a předává zkušenosti starobylých nauk aplikované na současné potřeby a možnosti. Je zakladatelkou Školy vědomé mysly a vědomého slova a že slovo je její vášní a považuje český jazyk za magický a spirituální, poznáte během jejích prvních vět. Mluví s respektem ke každému slovu a vy cítíte to, co předává. Odměnou pro ni je vidět když lidé začnou žít svůj potenciál. Na vaší cestě vás doprovodí tak dlouho, jak je třeba, dokud bezpečně nestojíte na vlastních nohou.

www.monikahasalova.cz