Kvantová hudební meditace

(19.05.2019, 17:00, Hradní sál)

Přinese vám rychlé zklidnění a zvnitřnění a navede vás ke splnění vašich snů a přání.

Kvantová hudební meditace je propojení muzikoterapie Dana a Jany Čadových s řízenou meditací a kvantováním Pavla Vondráška. Přinese vám rychlé zklidnění a zvnitřnění a navede vás ke splnění vašich snů a přání. Ve zkratce si popovídáme o tom, k čemu je a jak funguje muzikoterapie, jak využívat Techniku Kvantového Doteku Matrixu (např. zdraví, rovnováha, vztahy, vnitřní klid, finance...) a jak se dají tyto dvě techniky společně propojit a vzájemně podpořit. Následovat bude samotná meditace. Pojmenujeme si společně záměr, na kterém budeme pracovat a ten vám během meditace pomůžeme ukotvit. Pavel vás provede meditací, a zároveň bude na celé skupině kvantově pracovat a posilovat její záměr. Dan s Janou vás pomocí léčivých tónů své hudby uvolní, naladí a zharmonizují.

Získáte tak nové informace o kvantování a Technice Kvantového Doteku Matrixu, dozvíte se zajímavosti z oblasti muzikoterapie a meditací, prožijete uvolnění, klid a harmonii, vyzkoušíte si na vlastní kůži působení léčivých tónů a meditace, která je zesílená kvantováním. Posílíte své záměry, které chcete zhmotnit ve své realitě. Užijete si příjemný závěr celého festivalu.

Muzikoterapie je jednou z nejstarších léčebných a relaxačních technik, která působí na všech úrovních těla, mysli i duše. Jedinečné léčivé hudební nástroje (např. monochord, dešťový sloup, didgeridoo, sundrumy, tibetské mísy, šamanské bubny atd.) nás svými zvuky vedou do hluboké relaxace, harmonizují tělo a duši, uvolňují svalové napětí, rozpouštějí stres a přemíru myšlenek, léčí problémy na fyzické i psychické úrovni, harmonizují dýchání, srdeční tep a krevní oběh, propojují mozkové hemisféry, zlepšují koncentraci a paměť a celkově působí jako balzám na tělo i duši.

Dan a Jana Čadovi & Pavel Vondrášek

Dan a Jana Čadovi jsou hudebníci, muzikoterapeuté, maséři a lektoři. Zajímají se o staré duchovní, obřadní a hudební nástroje a jejich působení na člověka, různé tradiční i netradiční masérské, terapeutické, léčebné a meditační techniky, psychologii, alternativní medicínu, zdravý životní styl apod. Provozují spolu relaxační centrum a zvukové lázně Dajána, pořádají přednášky, semináře, koncerty, meditace a terapie.

www.dajanapraha.cz/