Ranní kouzlo zvuku tibetských mís

(18.05.2019, 09:00, Hlavní sál)

Aneb zvuk jako nástroj Probuzení.

Koncert tibetských zpívajících mís, neboli relaxačně meditační zvuková seance, je určena všem, kteří si chtějí zvuk těchto prastarých nástrojů vychutnat do hloubky.

Tóny tibetských zpívajících mís dokážou naší moderním životem přetíženou mysl rychle a příjemně zklidnit, čímž se mysl uvolní, odpočine si a umožní i zbytku těla se zregenerovat. Ať už meditujete pravidelně nebo slovo meditace slyšíte poprvé, setkání se zvukem tibetských mís pro vás může být v mnoha ohledech velice přínosné ba hluboce transformativní. Přijďte přivítat nový den tímto nevšedním způsobem.

Orchestr tibetských mís bude svým zvukem majestátně doplňovat metrový Gong.

František Horváth

František Horváth se práci s tibetskými zpívajícími mísami intenzivně věnuje už přes deset let. Během svého studia rozsáhlých oblastí vibroakustické terapie se měl možnost učit od takových mistrů jako je Simon Heather, zakladatel britské College of Sound Healing nebo Dr. Lobsang Dhondup Tsang, který je jedním z léčitelů Dalajlámova doktora v Institutu tibetské masáže v severoindickém městě McLeod Ganj (Dharamsala). Prošel také učitelským výcvikem práce s tibetskými mísami u mistra zvuku Kalyana Krishny Tamrakara v nepálském Kátmándú a je registrovaným zvukovým masérem metody Petra Hesse na německém Institutu Petra Hesse.

www.kouzlozvuku.cz