Síla a Cit - workshop určený pro muže

(18.05.2018, 14:30, Taneční sál)

Síla a Cit v jejich spojení se stává muž mužem

Vidíme dva druhy mužů, muži plní síly bez citu, cit se od síly oddělil a tím síla postrádá kontakt se svědomím, cit a svědomí dává síle adekvátní použití, to je cílem skutečných bojových umění, mužský kruh učí tzv. životní umění, umění žít svou sílu s citem a žít svůj cit se silou. Druhý druh muže je hodný kluk, citlivý, pozorný, ale nezná své hranice, jeho síla je mu skryta, má jí, ale nemá s ní kontakt, je lehce zneužitelný a použitelný. Muž který žije svou sílu bez citu je často pachatel, muž který žije jen svůj cit a ne sílu je často obětí, tedy položme si otázku, jaká je cesta? Odpovím vám, asi tušíte. Je to SÍLACIT. Na workshopu budeme experimentovat se silou a citem skrze tělo, střet, vnímání hranic, meditaci, tanec, pravdivé sdílení.

Na workshopu budeme experimentovat se silou a citem skrze tělo, střet, vnímání hranic, meditaci, tanec, pravdivé sdílení s krátkou přednáškou na začátku a otázkami a odpovědmi na konci. www.muzskykruh.cz

Zdenek Weber

Průvodce, mentor, autor, otec, manžel, zakladatel mužskykruh.cz a justlove.cz, jeho práce je zaměřena převážně na komplexní a celistvý osobní a charakterní rozvoj mužů, je učitelem meditace, jeho workshopy a výcviky prošlo za posledních 10 let přes 5000 účastníků. Spolu se svou manželkou Šárkou napsal i bestseller Láska bez pout. Je otcem 3 dětí a vášnivým poutníkem, každý rok provází lidi na duchovní pout do Izraele, přes 10 let pořádá každoroční mužské výcviky, přechodové rituály, mužské kruhy, otcovské kruhy, je zakladatelem akce pro otce a děti zvané Tatkárium, podílí se také na správě fondu pro rozvoj plného vědomí, je průvodcem vision questem, Zdenek hrál 20 let aktivně hokej a věnoval se posilování, boxu, tai-chi, hara cvičení a mentálnímu tréninku.

www.trueself.cz