Síla zranitelnosti

(17.05.2020, 14:20, ALLfest Live)

Objev svoji vnitřní sílu

Zažíváte stresy, úzkosti a trápení? Nevíte jak dál? Na společném setkání si ukážeme, jak najít vnitřní sílu a žít v srdci a radosti za všech okolností.

Naučíme se společně několik efektivních technik, které vám pomohou cítit se lépe a najít svoji vnitřní sílu ihned. Získáte tak odstup a nadhled od těžkostí, traumat a stresů, které možná právě prožíváte. Nacítíte se na sebe, na své vyšší Já a dozvíte se jak pracovat s vizualizacemi. Zjistíte, co je potřeba udělat pro stabilizaci a odvahu, na základě takzvaného Managementu Sebehodnoty. Odnesete si několik cviků na duševní a spirituální hygienu, které vám pomůžou v dnešní přeinformované době zjistit, co je pro vás opravdu důležité. Na vaše dotazy budu k dispozici hodinu po skončení workshopu.

Pojďme žít častěji v radosti a přítomnosti.

Srdečně Lukáš Javůrek

 

Lukáš Javůrek

Lukáš Javůrek se profesionálně věnuje poradenství, tréninkům sebepoznání, spiritualitě a komplexně celostnímu pohledu na Zdraví, Štěstí a Svobodu = Život již více než 19 let. 11. rokem se věnuje také bodyterapii, somatickému a transformačnímu koučinku, zejména přes práci s tělem, protože všechny stresy, bolesti, zranění a traumata se ukládají v těle. Pomohl tisícům klientů a účastníků se zlepšením jejich zdraví a životního stylu, sebe-prožíváním a celkově s jejich životy a vztahy. Posiluje a zpevňuje ostatní k cíli, ke kterému podvědomě všichni směřujeme a hledáme jej – být svobodný, přijímaný a šťastný. Tím pádem následně být i zdravý. Miluje přírodu, plavání, otužování, běhání, koloběžení, meditace i dynamickou akci, "life hacking", dobré jídlo, lidi obecně a jejich růst vědomí a také přírodní sauny.

lukasjavurek.com