Umělecké symposium s živým koncertem Maoka

(18.05.2019, 12:00, Atrium)

Umělecké symposium s živým koncertem Maoka

Umělecké symposium s živým koncertem Maoka

Protože ALLfest je především umělecký festival, podporující lidského ducha, sdílení a tvořivost můžete se stát letos součástí uměleckého symposia s živou hudbou. Za zvuků Maoka a klasiky jako je Johan Sebastian Bach, Antonio Vivaldi či Antonín Dvořák, které zahraje SCF Kvartet, komorní soubor členů Severočeské filharmonie Teplice se ponoří umělci do své tvorby.

Vyzýváme tímto umělecké a tvořivé duše k vzájemnému propojení v rámci ALLfest symposia s podtextem Láska a nekonečná tvořivost.

Na symposium vystoupí umělci jako je Vladimír Kiseljov, Lucie Svoboda, Jana Ehre, Maruška Brožová, Michaela Švejdová, David Fiala, Renata Glosová a mnoho dalších. Doufáme, že se přidáte i vy a stanete se na chvíli umělcem a oddáte se tvořbě společně s námi.

Maok

Maok je hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel, ale hlavně člověk, jehož životní součástí a nejvýraznější složkou sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelý i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na meditačních akcích pořádaných známými českými či slovenskými duchovními. Sám o své hudbě říká: „Hudba je pro mne vyjádřením svobody a lásky. Vyjádřením úžasu z tvořivého okamžiku, kdy vzniká krása, která nás může uchvátit a zavést nás do barevného a neustále měnícího se světa naší Duše, anebo v nás může zastavit jakýkoliv pohyb a my se můžeme rozpustit v jediném bodě, v plnosti prázdna, které je zároveň zornicí našeho oka. Anebo nás může zavést do pulzující extáze planoucího Srdce, anebo nás může provést cestou tance a pohybu, kde splyneme se svým tělem v našich vnitřních rytmech. Anebo si jen tak příjemně pospíme.

www.maok.net

Taneční vstup - s úvodním tancem -  SunVenus

www.sunvenus.cz