Zažijte krásu Bracova pohledu

(18.05.2019, 18:00, Hlavní sál)

Bracův pohled je nepopsatelný. Je to něco, co si musí prožít každý sám.

Bracův pohled je nepopsatelný. Je to něco, co si musí prožít každý sám. Stojí před skupinami lidí a dívá se na ně, aniž by cokoliv řekl. Když se podíváte do Bracových očí, může se stát, že ucítíte příjemné teplo a proudění po celém těle. Mnozí zažívají zásadní životní změny, hluboký mír a úlevu od tlaku každodenního života.

Síla jeho pohledu se dotýká lidí z různých národností, náboženství a životního stylu. Braca již navštívili například Donna Karan, Naomi Campbell a Andie MacDowell. Jeho pohled přinesl za posledních 23 let lepší kvalitu života tisícům lidí. Lidé se k němu doslova hrnou, protože – jak říkají – se díky němu cítí šťastní.

Upozorňujeme, že akce s Bracem je otevřena pouze pro dospělé nad osmnáct let a pro těhotné ženy až do konce prvního trimestru. Setkání s Bracem není náhradou za lékařské ošetření nebo konzultaci. Bracovy pohledy nejsou spojeny s žádným konkrétním náboženstvím.

Pravidla akce 

Braco

Braco, nazývaný velvyslanec míru, získal vyznamenání Peace Pole na společenské akci Organizace spojených národů v New Yorku, které předtím dostal i dalajláma. Často cestoval do Evropy, USA, Izraele, Japonska, Austrálie, Ruska, Dominikánské republiky, Mexika a Bali, aby nabídl svůj pohled a pomohl lidem. Braco se nepovažuje za léčitele, protože on sám nerozhoduje o tom, komu bude pomoženo, ani se nezaměřuje na řešení konkrétního problému. Mnozí tvrdí, že Bracův pohled změnil jejich život v oblasti zdraví, rodinných vztahů, kariéry, vnitřního míru a v mnoha dalších oblastech života. Zprávy těch, kteří se s Bracem setkali, najdete na cca sto DVD filmech a videa jsou k dispozici i na Youtube na oficiálním kanálu Braco. Dokumentární film o Bracově práci s názvem „Moc mlčení – příběh Braca“, který vyprávěl Armand Assante a účinkuje v něm Paulo Coelho, byl natočen v roce 2016 v Hollywoodu a v New Yorku. Více se dozvíte na oficiálním kanálu Braco na Youtube. Braco pochází z chorvatského Záhřebu, kde lze také navštívit pracovní centrum se slavnou onyxovou místností. Pokud není právě v zahraničí, můžete se tu s Bracem setkat. Vstup je zdarma. Více informací naleznete na oficiálních stránkách www.braco.me.

www.braco.me