Zažijte krásu Bracova pohledu

(18.05.2019, 18:00, Hlavní sál)

Zažijte krásu Bracova pohledu

Bracův pohled je nepopsatelný. Je to něco, co si musí prožít každý sám. Stojí před skupinami lidí a dívá se na ně, aniž by cokoliv řekl. Když se podíváte do Bracových očí, může se stát, že ucítíte příjemné teplo a proudění po celém těle. Mnozí zažívají zásadní životní změny, hluboký mír a úlevu od tlaku každodenního života.

Síla jeho pohledu se dotýká lidí z různých národností, náboženství a životního stylu. Braca již navštívili například Donna Karan, Naomi Campbell a Andie MacDowell. Jeho pohled přinesl za posledních 23 let lepší kvalitu života tisícům lidí. Lidé se k němu doslova hrnou, protože – jak říkají – se díky němu cítí šťastní.

Upozorňujeme, že akce s Bracem je otevřena pouze pro dospělé nad osmnáct let a pro těhotné ženy až do konce prvního trimestru. Setkání s Bracem není náhradou za lékařské ošetření nebo konzultaci. Bracovy pohledy nejsou spojeny s žádným konkrétním náboženstvím.

Pravidla akce 

Braco

Braco, nazývaný velvyslanec míru, získal vyznamenání Peace Pole na společenské akci Organizace spojených národů v New Yorku, které předtím dostal i dalajláma. Často cestoval do Evropy, USA, Izraele, Japonska, Austrálie, Ruska, Dominikánské republiky, Mexika a Bali, aby nabídl svůj pohled a pomohl lidem. Braco se nepovažuje za léčitele, protože on sám nerozhoduje o tom, komu bude pomoženo, ani se nezaměřuje na řešení konkrétního problému. Mnozí tvrdí, že Bracův pohled změnil jejich život v oblasti zdraví, rodinných vztahů, kariéry, vnitřního míru a v mnoha dalších oblastech života. Zprávy těch, kteří se s Bracem setkali, najdete na cca sto DVD filmech a videa jsou k dispozici i na Youtube na oficiálním kanálu Braco. Dokumentární film o Bracově práci s názvem „Moc mlčení – příběh Braca“, který vyprávěl Armand Assante a účinkuje v něm Paulo Coelho, byl natočen v roce 2016 v Hollywoodu a v New Yorku. Více se dozvíte na oficiálním kanálu Braco na Youtube. Braco pochází z chorvatského Záhřebu, kde lze také navštívit pracovní centrum se slavnou onyxovou místností. Pokud není právě v zahraničí, můžete se tu s Bracem setkat. Vstup je zdarma. Více informací naleznete na oficiálních stránkách www.braco.me.

www.braco.me