ALLfest setkání v BOHUslavicích u Telče

31.7. -1.8. od 10h hlavní setkání 

2.8. -5.8. 2021 stanování a workshopy

Pro podporu umění,  kultury a lidského sdílení vytváříme letos zcela nový koncept ALLfestu. Společně s vámi všemi se pokusíme nastavit zcela nový prostor pro pospolitost, vzájemnost a kultivaci sebe i společenství. Naši zem přece vždy povznášeli a měnili umělci, akademici i tvůrci svobodného ducha! Tím, že nám ztráty, opatření a rizika neumožňují pokračovat tak jako dříve, vydáváme se odlišnou cestou. Klasický ALLfest tedy neorganizujeme, ale můžeme se volně sejít a společně tvořit v rámci Hospodářského Dvora v Bohuslavicích.

Umělci

Děkumeme všem improvizačním umělcům a tvůrcům, kteří se chystají do Bohuslavic podpořit tuto netradiční formu setkání. Společně budeme jamovat, povídat, tančit, bubnovat nebo se koupat. Přednášky a povídání u ohně, umění, tvorba a vytvoříme volně na místě formou buskingu. Každý, kdo něco umí nebo chce sdílet své myšlenky, má možnost vystoupit.

Můžete se těšit na hraní Maoka, Vojty Violinisty, Tomana, Veroniky Diamantové, Dana Pekaře, Josi Ambient, Pavla Vousáče, Mantrovníky, Mirith a Ivo Halkoci, Míru Eisenvorta, Daniela Beneše, skupiny Mito, Sarasvati sound, Sagha Johanka a dalších. 

Rozhodně si nenechte ujít bubnovací workshopy s Radkem Zítkou, Ladislavem Kročákem, Flow Drums nebo v čarodíllnu s Dajdou. Můžete si dokonce vyrobit či zakoupit svůj vlastní šamanský buben. Se zahraničními interprety můžete poznat například telepatickou komunikaci a rituálny s Annou Deep Love z Venezuely nebo ceremonie a život po staru s Míšou a Augistinem Grefem z Ekvadoru, zacvičit si Tai Chi s Adamem Lawriem. . Kruh moudrosti a posvátnou sexualitu se Sofií K. Sarras, Dechové  techniky s Petrem Vašákem, chůzi po skle s Milanem Chadimou, intuitivní tvorgu s Luisou Püschelovou a Michaelou Švejdovou, fireshow s Illary Caroline, Henna malování a mini kurs s Babou Jaguou a body painting u Jaguara Spirit. Své čichové smysly můžete uspokojit v Nomádské parfumerii, krásu květin obdivovat u kokedamy tvorby. Nádhernou atmosféru vytvoří svými svýcemi také Makréta Vajsová, sochy od Marka Cinka, obrazy od Věry Kočky, Michaely Švejdové, Daniela Beneše nebo Louise Art, která se chystá malovat v ledu.

Užíjte si Meditace, masáže, poradenství, aromaterapii, kraniosakrální terapii a sdílení nejen o výživě, partnerství či těle s lidmi, kteří mají co nabídnout: Naďa Kyzlíková, Filipe a Daiana z Cesta Srdce Esence, Libuší Chocholovou, Alenou Ajšou Jouklovou, Lucií Plákovou, k Ladislavu Hanouskovi, Gabriela a David Kovářovi a dalšími. Nakupovat můžete třeba šperky z Ekvádoru,  Mexika, nomádské výrobky nebo u našich modních tvůrců jakok je Martha, Jovaan, které pro vás připraví originální modní přehlídku. Pro klidnější duše je tu například autorské čtení s Petrem Neckářem. Protáhnout se můžete s Punk yogou u Ondry a Péti nebo Marianky Vahalové. Program pro děti připravuje Milan Fajčil i samotný Hospodářský dvůj Bohuslavice, kde můžete vyzkušet jízdu na koních, oslí karavaně, pomazlit si místní zvířátka v minizoo. 

Společná tvoba

Energie ALLfestu tedy bude zachována, ale na zodpovědnosti každého jedince je, jak k němu přistoupí. Ten kdo má finance může přispět, ti co nemají, mohou zahrát nebo jen tak s námi být, přinést dobré jídlo, pití, přispět k vytvoření jedinečné prázdninové a svobodné atmosféry.

Setkání nemusí být velké, ale rozhodně bude silné. Čeká nás společný večerní meditační rituál pro novou kulturu a vzájemné propojení. 31.7.a 1.8. proběhne intenzivní umělecký program, který vytvoříme. na místě spontánně sami a kdo bude chtít zůstat následující dny tj od 1. do 5.8., může absolovat volný program, placené workshopy nebo jen tak pobýt v okolí nádherné Telče a Bohuslavic.

Děkujeme všem za podporu!

Plánujete přijet? Dejte nám o sobě vědět, pošleme vám aktuální informace:https://www.allfest.cz/registrace

Informace průběžně aktualizujeme také na naší fB stránce: https://www.facebook.com/allfest.cz . Prosíme o sdílení a šíření informací mezi spřízněmými lidmi.

Na tomto videu si můžete prohlédnou prostory Hospodářského dvora a udělat si představu o ALLfest setkání...

Cesta, parkování a stanování:

Přátelé, pokud pojedete autem ze strany Nová Říše a Stará Říše, sledujte orientační cedule, které vás přivedou na přilehlou louku, kde bude parkování pro návštěvníky i stanování. Pokud pojedete ze strany Roseče, je průjezd Bohuslavicemi směr doprava na Starou Říši a cílem je na pravé straně přilehlá louka! Stany mohou být vedle auta… což je skvělá zpráva! Na louce, potkáte někoho usměvavého z Hospodářského dvora, kdo vás nasměruje. Pro hudebníky, stánečky s jídlem a ZP, je parkování přímo v Hospodářském dvoře u Áčkové budovy vpravo, kde vás přivítám já s majitelem. Louka, kde se bude stanovat i parkovat je posečená a je skrze ni a rybník průchod do Hospodářského dvora. Všude budou směrovky.Můžete přijíždět v sobotu v průběhu celého dne od 9h, kdy se v Hospodářském dvoře postupně rozmístí umělci, kteří avizovali, že zde zahrají….

Kdo potřebuje přijet již v pátek, prosím nahlašte se v Hospodářském Dvoře na recepci hotelu. Počítejte se zaplacením poplatku 300 Kč za stan /den a 50 Kč na osobu. Za parkování 100 Kč za Auto na den. Elektrika není k dispozici. Pozor, nejedná se o kemp, jde o soukromý pozemek. Toalety a sprcha jsou v Hospodářském dvoře u Ačkové budovy.

Klasické prodejní stánky nejsou samovolně povoleny, můžete však nabízet svou tvorbu u stanu, auta či po osobní domluvě s námi na vybraných místech jinak.

V případě deště využijeme jízdáren a přístřešků.

V Ačkové budově u vchodu do Hospodářského dvora bude naše ALLfest místečko, kde si každý zapíše do času a místa, kdy a kde chce co dělat a vy, co se přijdete podívat, si můžete vybírat, kolem koho projdete, koho podpoříte a nebo jestli se přidáte. Tím, že toto není oficiální akce, ale spontánní setkání není ani žádný program.

Pokud budete chtít podpořit ALLfest a naše umělce, abychom mohli v dalších letech festival organizovat, budeme mít pro vás připravené stužko-náramky, kterými vám poděkujeme za váš dar.

Každého umělce a workshop pak můžete sami podpořit vlastním příspěvkem.

Pokud se ptáte na testování, prosím řiďte se dle vlastního svědomí aktuálními doporučením vlády. Tím, že akci neorganizujeme a jedná se o setkání venku, u ohně s buskingem, nemáme ani právo po vás testy požadovat.

Poprosíme vás o udržování pořádku a respektu ke všem návštěvníkům dvora.

ALLfest tradice koncertu ticha... i v tichosti, může být řečeno vše!

Kdo se chystáte tento víkend do Bohuslavic u Telče na ALLfest setkání a chcete se účastnit našeho rituálu pro novou kulturu, příjďte prosím v bílém. Není samozřejmě podmínkou, ale bílá pro nás v této chvíli vyjadřuje symboliku svobody, čistoty a nové doby. Rituál proběhne v absolutní tichosti a pospolitosti.


NA KOHO SE MŮŽETE V BOHUSLAVICÍCH TĚŠIT?