Pro účinkující

Virtuální ALLfest 15. - 17. 5. 2020

Téma:  Tělo, pohyb a výživa.

Drazí přátelé,

Do 7.5.2020 se můžete přihlásit na allfest.cz@gmail.com

a poslat:

·       Vaši video-přednášku či odkaz na ni:  POZOR! Videa musí být v dobré kvalitě a v poměru stran 16:9.  Ideální doporučení pro kvalitní vysílání: Parametry pro vysílání FullHD a zvuk WAV/MP3 128 kbps. Soubory ve formátu AVI, MP4.

·       Web, kde máte uložené aktuální články a přednášky: Odkaz na vaše FB, instagram, youtube či link kde vysíláte (ZOOM atd.)

·       Video-pozvání na vaši přednášku / není nutné, ti co budou mít, můžeme propagovat předem

Stánečky, umělci a poradny:

Vytvořte si prosím pro on-line ALLfest vlastní „vizitku“ ve stylu letáčku (max velikost A4), kde budou všechny informace, k propagaci – př. fotografie (vaši, značky či produktu), webovou stránku, e-shop, FB, prodejní portál (př. Fler), kontakt apod. My pak vložíme vaši vizitku do příspěvku nebo Alba na našem FB, na instagram a na náš web do seznamu služeb, vystavovatelů a prodejců, kde si vás mohou lidé najít. 

Děkuji a těšíme se na novou spolu-tvorbu.

Michaela Švejdová

Pokyny pro účinkující

Dobře si prostudujte aktuální pokyny pro účinkující, vystavující i prodávající, kde jsou uvedené veškeré informace o zahájení i ukončení akce, vykládání zboží, instalací umění apod. Na všechny z vás se moc těšíme a věříme, že se nám opět společně podaří vytvořit nádhernou atmosféru.

Více informací

Užitečné informace

Jak se dostat na festival?

Pár rad jak se dostat na ALLfest. Spoje, cesta z nádraží a přes město přímo do Kulturního a konferenčního centra v Litoměřicích.

Více informací

Ubytování

Najděte si včas pohodový prostor v Litoměřicích, abyste si mohli vychutnat festival po celý víkend. ALLfest za to stojí.

Více informací

Parkování

V Litoměřicíh je spousta míst, kde se dá dobře zaparkovat. Podívejte se na pár našich tipů, abyste si usnadnili pobyt. 

Více informací